В останні кілька місяців у багатьох країнах відчувається дефіцит звичних продуктів харчування, наприклад салату латуку в Австралії, цибулі та салямі в Японії і навіть бутильованого пива в Німеччині. Компаніям доводиться шукати альтернативи, щоб задовольнити попит споживача. Про це повідомляє Bloomberg, передають Патріоти України.
Як правило, корінь проблеми не стільки у відсутності продукту як такого, скільки у надмірно розтягнутому глобальному ланцюжку поставок. Причин тому кілька: від несприятливих погодних умов до пандемії та геополітичної напруги.
Наприклад, коли німецьким виробникам не вистачить пляшок через відсутність постачання з України або алюмінієвих банок, це позначається на можливості споживачів купувати такі продукти, як пиво або газировки. Нестача транспортних контейнерів та обмеження на ринку праці ускладнюють проблему. Вторгнення російських військ в Україну перекрило постачання зерна й олії — звідси різкий стрибок цін на продовольчі продукти й енергоносії.
Китайська балістична ракета повітряного базування KD-21, схоже, тепер перебуває на бойовому чергуванні. Про це повідомляє спеціалізований портал The War Zone, передають Патріоти України. Варто сказати, що про цю зброю відомо давно. Публічну демонстраці...
Мита, введені президентом Трампом, оминули Росію, оскільки санкції США вже "перешкоджають будь-якій значущій торгівлі", хоча Америка продовжує торгувати з РФ більше, ніж з такими країнами, як Маврикій чи Бруней, що потрапили до списку, передають Патріо...