"Нафтогаз" запропонував своїм клієнтам заплатити за використане блакитне паливо до 15 числа та отримати знижку на наступний платіж у 1%. У відповідь клієнти масово почали скаржитися: їм приходять завищені рахунки, обсяги споживання в платіжках у рази вищі за реальні, передають Патріоти України.
Свої скарги написали на офіційній сторінці компанії Facebook. У "Нафтогазі" нагадали, що тариф на блакитне паливо становить 7,96 грн за кубометр. Окремо потрібно платити за доставку блакитного палива (сума залежить від тарифу облгазу та обсягів споживання). "Оплачуйте газ в особистому кабінеті або в чаті до 15 числа та отримуйте знижку 1% (ви зможете її використовувати під час наступного платежу)", – написали представники компанії.
При цьому клієнти скаржаться: навіть після оплати до 15-го числа знижку не помітили. Крім того, залежно від платіжної системи комісія під час оплати на сайті компанії може бути вищою, ніж можлива знижка. "На сайті була позначка: оплачуєш рахунок до 15 числа – отримуєш знижку. Вже 6 місяців проводжу оплату, але жодних бонусів не отримала? Чому?" – обурилася клієнтка.
Українці скаржаться на завищені платіжкиВ Україні за обсяги споживання, показання лічильників відповідають оператори системи (облгази). Вони ж забезпечують доставку газу та отримують за це окрему плату. "Вже вистачило. Я не розумію: оплачено на 200 кубометрів наперед і у мене виходить борг ще 182 грн", – обурився клієнт "Нафтогазу".
"А як у вас вийшло, що рахунок із переплатою й рахунок всього на 23 кубометри, а борг на таку суму", – написав інший клієнт "Нафтогазу", який також розмістив фотографію свого рахунку на 1850 грн.
З березня 2024 року Росія поставила Північній Кореї більше мільйона барелів (56 тисяч тонн) нафти, ймовірно, розплачуючись за військову підтримку, пише BBC із посиланням на дані британського дослідницького центру Open Source Centre, передають Патріоти ...
В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...