У Путіна луснуло чергове досягнення "спецоперації": Ціни на нафту обвалилися до 8-місячного мінімуму

Це при тому, що обсяг експорту нафтопродуктів з Росії різко скоротився, а з того що вдається відправити закордон Москва робить величезні знижки, щоб продати хоть кудись

Світові ціни на нафту еталонних марок різко зменшилися в останній робочий день тижня. Про це свідчать дані торгів увечері у п'ятницю, 23 вересня.

Так, вартість ф'ючерсів на нафту марки Brent із постачанням у листопаді на лондонській біржі ICE Futures знизилася на 4,99% – до $85,95 за барель. Ціна Brent впала нижче за $86 за барель вперше з 24 січня нинішнього року.

Зокрема, ціна ф'ючерсів на нафту WTI з поставкою в листопаді на Нью-Йоркській товарній біржі впала на 4,80% - до $78,69 за барель. Це мінімальна ціна із 11 січня.

З початку цього тижня Brent подешевшала на 5,73%, WTI – на 7,25%. Нафта дешевшає четвертий тиждень поспіль уперше із грудня.

Як зазначають аналітики ринку, ціни на сировину падають на побоювання глобальної рецесії. Цього тижня центральні банки деяких країн збільшили облікову ставку. ФРС США підвищила ставку на 75 базисних пунктів – до 3–3,25% річних. Банк Англії підняв ставку на 50 базисних пунктів – до 2,25%, Національний банк Швейцарії – на 75 базисних пунктів до 0,5% річних, вперше з 2014 року встановивши позитивну облікову ставку.

Енергетичний терор: РФ планує нові удари - чи допоможе ППО Patriot на польському кордоні

субота, 26 листопад 2022, 19:30

Зазначу, що обстріли будуть продовжуватися, до того ж з початком опалювального сезону їхня інтенсивність зростає. Росіяни не збираються припиняти ракетні обстріли українських об’єктів критичної інфраструктури. А декілька масованих атак можуть завдати в...

В Україні прогнозують зліт цін на продукти через відключення електроенергії: Що подорожчає в першу чергу

субота, 26 листопад 2022, 17:28

23 листопада Росія в черговий раз здійснила атаку на об'єкти критичної інфраструктури України. Кожна така атака відбивається на економічній ситуації в країні та загалом на цінах, передають Патріоти України. Планові та аварійні відключення електроенергі...