У Путіна луснуло чергове досягнення "спецоперації": Ціни на нафту обвалилися до 8-місячного мінімуму

Це при тому, що обсяг експорту нафтопродуктів з Росії різко скоротився, а з того що вдається відправити закордон Москва робить величезні знижки, щоб продати хоть кудись

Світові ціни на нафту еталонних марок різко зменшилися в останній робочий день тижня. Про це свідчать дані торгів увечері у п'ятницю, 23 вересня.

Так, вартість ф'ючерсів на нафту марки Brent із постачанням у листопаді на лондонській біржі ICE Futures знизилася на 4,99% – до $85,95 за барель. Ціна Brent впала нижче за $86 за барель вперше з 24 січня нинішнього року.

Зокрема, ціна ф'ючерсів на нафту WTI з поставкою в листопаді на Нью-Йоркській товарній біржі впала на 4,80% - до $78,69 за барель. Це мінімальна ціна із 11 січня.

З початку цього тижня Brent подешевшала на 5,73%, WTI – на 7,25%. Нафта дешевшає четвертий тиждень поспіль уперше із грудня.

Як зазначають аналітики ринку, ціни на сировину падають на побоювання глобальної рецесії. Цього тижня центральні банки деяких країн збільшили облікову ставку. ФРС США підвищила ставку на 75 базисних пунктів – до 3–3,25% річних. Банк Англії підняв ставку на 50 базисних пунктів – до 2,25%, Національний банк Швейцарії – на 75 базисних пунктів до 0,5% річних, вперше з 2014 року встановивши позитивну облікову ставку.

Пенсію почнуть платити достроково: Хто з українців може розраховувати

субота, 23 вересень 2023, 11:39

Дехто з українців може вийти на пенсію достроково. Однак для цього потрібно відповідати певним умовам. Наприклад, відпрацювати на шкідливих виробництвах, передають Патріоти України. Втім, це не єдиний спосіб, передає "На пенсії" – така можливість пере...

Путін рятує свій останній козир - на росіян чекає рекордне за 11 років підвищення тарифів на газ

субота, 23 вересень 2023, 10:28

На тлі масових антиросійських санкцій, які були введені у зв'язку з вторгненням РФ в Україну, влада країни-агресора готує рекордне за 11 років підвищення тарифів на газ для населення, передають Патріоти України. Як повідомляє The Moscow Times з посила...