У скреп нові проблеми: "Газпром" зупиняє "Голубой поток" до Туреччини

Зупинка потоку відбувається на тлі різких заяв української сторони про новий позов.

Ще один амбітний російський газопровід "Блакитний потік" зупиниться на профілактику. "Сила Сибіру" вже зупинялася в середині березня, що породило хвилю чуток про складнощі в переговорах з Китаєм і суперечках щодо цін на газ. Саме вартість блакитного палива у "Газпрому" є неоднорідною, що і стало слабким місцем у взаєминах із західними і східними покупцями. Про це пише профільний енергетичний російський телеграм-канал "Газ-батюшка", передають Патріоти України.

"Судя по скоропостижной остановке на профилактику "Голубого потока", проблемы начались и с поставками в Турцию. Можно предполагать, что они также потребуют скидки. Однако есть и еще одна сторона, более прозаичная, но и опасная для холдинга. Здесь вполне могут быть завязаны интересы Украины, которая уже брала "в заложники" "Голубой поток" для давления на "Газпром", - зазначається в повідомленні.

Автори Тelegram-каналу нагадали, як в Нідерландах на вимогу "Нафтогазу" в травні 2018 року окружний суд Амстердама наклав арешт на належні "Газпрому" акції Blue Stream Pipeline Company B.V. Тоді "многоходовка" української компанії виявилася виграшною. "Да и сейчас остановка потока происходит на фоне резких заявлений украинской стороны о новом иске. Теперь "Нафтогаз" намерен потребовать 17,3 млрд долл. за злоупотребление "Газпромом" своего доминирующего положения и жонглирование ценами", - коментують плани зупинки російською владою газопроводу російські журналісти.

В Україні хочуть запровадити нове маркування товарів у магазинах та в рекламі: Що зміниться

субота, 20 квітень 2024, 12:29

В Україні запропонували маркувати продукцію брендів, які досі не вийшли з російського ринку. У разі, якщо до законодавства внесуть відповідні зміни, маркування таких товарів стане обов'язковим не лише на прилавках магазинів, а й у рекламі, передають П...

В Україні військовим заборонять доступ до казино: Зеленський увів у дію рішення РНБО

субота, 20 квітень 2024, 10:30

Президент Володимир Зелеський увів в дію рішення РНБО щодо "Щодо протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі інтернет". Про це йдеться в указі президента, передають Патріоти України. Президент підписав Указ №234/2024 "Щодо прот...