Найбільше нелегальних АЗС в Україні зафіксовано на Львівщині – у вересні їх налічувалося 98. Ба більше, це майже чверть від усіх нелегальних заправок у країні, на яких, зокрема, водіям продають підробне пальне – 23%, передають Патріоти України.
Про це повідомили в Нафтогазовій асоціації України. Там зазначили: загалом в Україні виявлено 419 "чорних заправок".
"Нелегальні АЗС продовжують функціонувати, підриваючи економіку, конкурентоспроможність легальних учасників ринку та створюючи загрозу для громадян та навколишньої інфраструктури. ...Нелегальні гравці ринку продають контрафактне пальне, уникають сплати податків та ігнорують вимоги щодо безпеки як для оточення, так і для власних працівників", – йдеться у повідомленні.
Це, наголошується, в окремих випадках дозволяє "чорним торговцям" продавати пальне за цінами нижчими від собівартості. Що:
"Ця ситуація спотворює ринок, послаблює економіку. І зменшує фінансові ресурси, необхідні для підтримки обороноздатності країни", – резюмували в Асоціації.
Де в Україні найбільше нелегальних АЗС
Найбільша ж кількість нелегальних АЗС в Україні, за даними аналітиків, розташована у Львівській області – у вересні їх було зафіксовано 98, що становить одразу 23% від загальної кількості по країні. Серед лідерів також:
Водночас в одній з областей взагалі не було виявлено нелегальних АЗС. Нею стала Херсонська.
Загалом же неякісний бензин може завдати великої шкоди автомобілю. Наприклад, може зруйнуватися фільтр і паливний насос у баку. Способів "бодяжити" ж пальне безліч. Зокрема, для цього можуть занижувати октанове число. Це призводить до нерівномірного згоряння пального у двигуні.
Водночас октанове число можуть і штучно завищувати – що також негативно впливає на двигун. Зокрема додають:
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...