В Україні пропонують обкласти податками посилки, що надсилаються з-за кордону, крім тих, що пересилаються між фізичними особами безоплатно і задекларованою вартістю до 45 євро. Але за чай, каву та деякі інші товари все ж доведеться платити мито, незалежно від їхньої фактурної вартості. Про це йдеться у тексті законопроєкту №12429, авторами якого є низка депутатів (переважно від керівної партії "Слуга народу"), зокрема Данило Гетманцев, Олександр Сова та Олексій Леонов, передають Патріоти України.
Вони пропонують звільнити від оподаткування ПДВ міжнародні посилки вартістю до 45 євро, які надсилаються між фізичними особами без будь-якої плати. Водночас низку товарів обкладатимуть податками, навіть у посилках вартістю до 45 євро. Зокрема це зачепить:
Раніше Гетманцев зазначив, що законопроєкт розроблявся за участю найбільших українських бізнес-асоціацій. Товари, які громадяни купили на маркетплейсах або інших подібних платформах, підлягатимуть оподаткуванню ПДВ незалежно від їхньої вартості. При цьому ввізне мито з таких товарів буде справлятися лише в разі, якщо їхня вартість більша за 150 євро.
Втім, додаткові митні платежі пропонують не накладати на покупця, якщо ПДВ буде сплачено постачальником товару або маркетплейсом, що сприятиме полегшенню адміністрування ПДВ та пришвидшенню митних процедур.
Українцям слід перевіряти газові лічильники, щоб гарантувати точний облік спожитого газу, уникнути переплат та вчасно виявити технічні несправності. Повірка здійснюється періодично залежно від типу лічильника, а всі витрати покриває Оператор газорозпод...
В експертному середовищі вважають, що в короткій перспективі долар виглядає більш привабливою валютою для переведення в неї заощаджень, ніж євро. Річ у тім, що нині американська валюта має перспективи посилення, а отже, є більш надійною та прибутковою,...