
Учасником проекту з німецької сторони виступає компанія Siemens, з української - ДТЕК. Про це пише німецьке видання Handelsblatt з посиланням на джерела в урядових колах, зазначають Патріоти України.
В рамках проекту на Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча буде встановлено електролізер, потужністю 8,5 МВт. Вартість обладнання - 25 млн євро.
Вироблена таким чином енергія використовуватиметься для виробництва сталі з низькими викидами СО2. На думку Hanledsblatt, Україна стане ключовим партнером Євросоюзу в реалізації програми Green Deal.
Передбачається, що Україна в середньостроковій перспективі експортуватиме в ЄС 7,5 ГВт «зеленого» водню, що становить 20% від плану водневої генерації Євросоюзу до 2030 року (40 ГВт).
У лютому Handelsblatt писала, що в рамках німецько-американських переговорів по Північному потоку-2 США хочуть передбачити механізм різкого припинення поставок газу в разі зупинки транзиту газу через українську газотранспортну систему. Даний механізм повинен бути передбачений окремим договором.
Як варіант гарантій Україні Німеччина повинна інвестувати в українську ГТС для транспортування водню.Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...
Цього літа робота української енергомережі напряму залежатиме від погодних умов та російських атак. У найближчі місяці країна може знову стикнутися з нестачею потужностей, що спричинить тимчасові перебої з електропостачанням. Можуть запровадити аварійн...