Учасником проекту з німецької сторони виступає компанія Siemens, з української - ДТЕК. Про це пише німецьке видання Handelsblatt з посиланням на джерела в урядових колах, зазначають Патріоти України.
В рамках проекту на Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча буде встановлено електролізер, потужністю 8,5 МВт. Вартість обладнання - 25 млн євро.
Вироблена таким чином енергія використовуватиметься для виробництва сталі з низькими викидами СО2. На думку Hanledsblatt, Україна стане ключовим партнером Євросоюзу в реалізації програми Green Deal.
Передбачається, що Україна в середньостроковій перспективі експортуватиме в ЄС 7,5 ГВт «зеленого» водню, що становить 20% від плану водневої генерації Євросоюзу до 2030 року (40 ГВт).
У лютому Handelsblatt писала, що в рамках німецько-американських переговорів по Північному потоку-2 США хочуть передбачити механізм різкого припинення поставок газу в разі зупинки транзиту газу через українську газотранспортну систему. Даний механізм повинен бути передбачений окремим договором.
Як варіант гарантій Україні Німеччина повинна інвестувати в українську ГТС для транспортування водню.Повномасштабний напад Росії на Україну змусив багатьох людей виїхати за кордон. Країну залишали кваліфіковані працівники, серед яких й IT-спеціалісти, передають Патріоти України. Через три роки з моменту початку війни айтівці, які вимушено поїхали в ін...
В Україні деякі громадяни мають право на різноманітні додаткові суми до основної пенсійної виплати. Зокрема, дехто може претендувати на щомісячну доплату за непрацездатних членів сім’ї у понад 1 тис. грн, передають Патріоти України. Це передбачено зако...