В Україні з нічним тарифом після подорожчання електроенергії замість 4,32 грн за кожну кВт*год треба платити в нічний період 2,16 грн. Для цього треба встановити двозонний лічильник, який може окупитись за 5 місяців.
Як йдеться в матеріалі OBOZ.UA, нічний тариф діє з 23 до 7 ранку. Щоб ним користуватись, необхідно встановити двозонний лічильник, а також подати заявку постачальнику електроенергії. Щоправда, через велике навантаження деякі клієнти, які подають заявки про підключення нічного тарифу, отримують відповідь із повідомленням, що їхня черга прийде лише у листопаді цього року. Проте така черга спостерігається далеко не у всіх містах.
Підключення нічного тарифу безкоштовне. Але при цьому українцеві доведеться придбати двозонний лічильник. Він коштує від 1,6 до 2,4 тис. грн. Така покупка скоро окупиться. Наприклад, якщо ви витрачаєте 250 кВт*год на місяць і половину струму споживатимете в нічний період, щомісяця ви зможете заощаджувати 460 грн на місяць. Вже за 5 місяців придбання лічильника окупиться.
Нагадаємо, тариф підвищать для всіх, крім тих, хто використовує електричний котел. Якщо у вас електричне опалення, у період з 1 жовтня по 30 квітня ви можете платити за струм за старим тарифом у 2,64 грн за кВт*год, але лише за умови, якщо використовуєте до 2000 кВт*год на місяць. Якщо витрачати більше, за кожний кВт*год. доведеться заплатити повну вартість.
Отже:
Вас може зацікавити:Графіки відключення електроенергії 8 червня переписали: коли не буде світла
Пільговий тариф для опалення застосовують тільки в тому випадку, якщо можна розробити проект (котел, тепловий насос).
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...