Українці, чиє житло було зруйноване внаслідок військових дій, не повинні платити за комунальні послуги у такому житлі, оскільки фактично вони не надаються. Проте фіксуються випадки, коли на знищене житло продовжують надходити платіжки. У такому разі слід проводити перерахунок. Як це зробити, розповів голова Спілки споживачів України Олег Попенко, передають Патріоти України.
За його словами, такі випадки виникають через те, що платіжки оформлюються програмою автоматично. Тому, якщо людина не має лічильника, за основу беруться середні дані про споживання.
Проблеми можуть виникнути і у разі, якщо у зруйнованій квартирі стояли лічильники. Справа в тому, що якщо споживач не свідчить, то система нараховує плату, виходячи з середнього показника за попередні місяці.
В обох випадках потрібно взяти довідку за місцезнаходженням, якщо людина знаходиться за кордоном, або якщо стала внутрішнім переселенцем. Потім потрібно особисто подати довідку до компанії постачальника послуг. Там нададуть зустрічну довідку – про те, що людина не проживала у будівлі. Якщо не було лічильників, споживач одразу отримає перерахунок, а якщо були і збереглися в цілості – перерахунок відбудеться після того, як компанія-постачальник зніме показання.
Щороку середній вік штатних працівників в Україні зростає на 4-5 місяців. Про це свідчать результати дослідження ринку праці Forbes Ukraine, передають Патріоти України. У межах цього дослідження було проаналізовано дані понад 270 компаній, працівники я...
Військові витрати України в 2024 році порівняно з 2023 роком збільшилися на 2,9% і досягли $64,7 млрд. Це еквівалентно 43% військових витрат росії і 54% від загальних витрат українського уряду. Про це сказано у звіті незалежного міжнародного інституту ...