Українці самі обиратимуть собі постачальника електроенергії: Названо дату, з якої почнуть діяти нові правила

Українці зможуть самі обирати собі постачальника електроенергії. Одним із критеріїв вибору будуть тарифи на електроенергію, які у різних постачальників будуть різними. Відповідно, споживачі обиратимуть того, у кого дешевше та вище якість обслуговування, передають Патріоти України.

Таким чином споживачі отримують змогу обирати постачальника електроенергії на кшталт того, як вони обирають постачальника газу.Такі зміни передбачені новою постановою НКРЕКП, яка спростила процедуру укладення договорів на роздрібному ринку електроенергії, а також передбачає процедуру зміни постачальника. Цей документ набуде чинності вже з 1 липня 2023 року, повідомляє прес-служба НКРЕКП.

"Зокрема, Постановою передбачається впровадження можливості укладення договорів на розподіл і постачання електричної енергії споживачам за допомогою інформаційно-комунікаційних систем (дистанційного порядку взаємодії), а також реалізація адміністрування зміни постачальника електроенергії Адміністратором комерційного обліку засобами Датахаб", - йдеться у повідомленні НКРЕКП.

Для того, щоби створити прозорий роздрібний ринок електроенергії на засадах чесної конкуренції, НКРЕКП зобов'язала постачальників енергії сформувати для покупців зручні пропозиції – з фіксованими тарифами на квартал або й на цілий рік.

"Ця норма набирає чинності з дня припинення або скасування воєнного стану в Україні", - уточнили в повідомленні. У Нацкомісії вважають, що ця постанова сприятиме розвитку роздрібного ринку електроенергії в Україні і допоможе кожному споживачеві знайти саме свого постачальника

Недоімперію закабаляють ще більше: Пекін відмовився від пропозицій Москви щодо фінансування спорудження нових газогонів і тисне на Росію з цінами на "блакитне паливо"

вівторок, 28 листопад 2023, 11:00

Китай хоче, аби Росія пішла на чергові поступки заради "партнерства", зажадавши нових знижок на газ. Китай не хоче будувати мегапроект із РФ та Проект газопроводу «Сила Сибіру-2», який Кремль розраховує протягнути до Китаю, щоб замінити «Газпрому» втра...

Як українцям можна купити стаж для пенсії - опубліковано інструкцію

вівторок, 28 листопад 2023, 10:58

В Україні пенсіонери можуть "купити" страховий стаж собі або іншим особам. Для цього необхідно укласти Договір з Пенсійним фондом (ПФУ). Про це йдеться в заяві Пенсійного фонду. Договір укладається в електронній формі через вебпортал електронних послуг...