Українцям готують "сюрприз" з податками: Кого чекають неприємності

Податки в Україні пропонують платити зовсім за іншою схемою, яка діє у багатьох країнах. Фракція "Слуга народу" пропонує нараховувати податок на доходи за іншою схемою: чим більше отримуєш, тим більше платиш, передають Патріоти України.

Як стверджують народні депутати, така система називається прогресивною шкалою, і вона вже успішно діє у 22 з 28 країн ЄС. Однак зміна торкнеться далеко не всіх жителів України. Коли подібну систему запроваджували в країнах ЄС були хвилі обурення. Проте на практиці з'ясувалося, що прогресивна шкала наповнює бюджет і бурхлива реакція стихла.

Яка буде ставка

Максимальна ставка податку в ЄС – 40%, ще в чотирьох країнах - вище 50%. В Україні на даний момент – всього 18%, незалежно від доходу. За прогресивною шкалою ставка буде від 18% до 54%.

18% платитимуть українці з доходом менше ніж 47 тисяч гривень, а найвищу в 54% платитимуть ті, у кого дохід вище 94,4 тисячі гривень.

Варто відзначити, що більшість українців, що працює, будуть платити мінімальну ставку, оскільки дохід нижче 47,2 тисячі гривень у 93% населення. Крім того, високий податок доведеться платити не з усієї зарплати, а за певною шкалою.

  • До 47,2 тисячі – податок буде 18%
  • З 47,2 тисячі гривень до 94,4 тисячі гривень – ставка 36%
  • А от з різниці між 94,4 тисячі гривень і більше – 54%

Експерти попереджають, що впровадження такої системи може призвести до того, що бізнесмени почнуть приховувати високі доходи, щоб не платити максимальний податок.

Так тримати: Ляп Х*йла призвів до поновлення падіння цін на нафту

понеділок, 6 квітень 2020, 20:39

Ціна на нафту, котра різко злетіла в ціні після заяви Трампа про домовленість Москви та Ер-Ріяда скоротити видобуток, перейшла до стрімкого падіння після образливої брехні Путіна щодо Саудівської Аравії, що зірвала між ними переговори, зазначають Патрі...

Хіти тижня. Путін вирішив воювати з Саудівською Аравією до кінця: У Bloomberg дали цікавий прогноз

понеділок, 6 квітень 2020, 18:00

Президент Росії Володимир Путін не має наміру першим йти на мирову з Саудівською Аравією, яка ступила на стежку "нафтової війни" після розвалу угоди ОПЕК+. Про це повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на джерела, ознайомлені з позицією Кремля, п...