Після 1 березня в Україні діяти поточний тариф на світло – 4,32 грн за 1 кВт*год. Таким же він буде щонайменш до закінчення поточного опалювального періоду – тобто, до 30 квітня. Про фіксацію тарифів повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Він зазначив, що крім світла також не змінюватиметься вартість опалення, передають Патріоти України.
"На цей опалювальний сезон тарифи на тепло й світло, як ми й обіцяли, залишаються без жодних змін. У бюджеті на 2025-й рік на програму субсидій та пільг передбачено 42,3 млрд грн, що забезпечить підтримку всіх українців, які цього потребують", – йдеться в повідомленні.
При цьому очільник уряду наголосив: українці, які отримують житлові субсидії та пільги, не втратять їх. Адже гроші на це у держбюджеті є.
Про те, що зміна тарифу не запланована, розповів раніше й міністр енергетики Герман Галущенко. У відповіді на запит нардепа Олексія Кучеренка він зазначив:
Квитанції за оплату світла слід зберігати роками
Водночас, квитанції за оплату рахунків за світло, газ, воду тощо слід зберігати. Річ у тім, що вони можуть допомогти вирішити можливі суперечки з постачальниками. Зберігати ж квитанції юристи радять протягом 5 років.
Як розповіли фахівці "На пенсії", позовна давність у подібних спорах спливає через 3 роки з моменту виникнення проблемної ситуації. Однак постачальники можуть розтягнути термін розгляду справи, а тому краще перестрахуватися.
Вас може зацікавити:"Нікому не наважувалася про це розповісти". Тоня Матвієнко – про сексуальні домагання, злість на чоловіка та сни про маму
Вас може зацікавити:Молодий прокурор оформив собі інвалідність і через кілька місяців звернувся за спецпенсією: йому платитимуть десятки тисяч щомісяця пожиттєво
Крім того, зазначається, квитанції можуть стати в нагоді і в інших випадках. Наприклад, якщо відбудеться збій у системі зберігання даних. Або ж, якщо дані про оплату втрачені та відновлені некоректно чи не повністю.
Також наявність квитанції допоможе, якщо станеться плутанина в платежах через, наприклад, зміни тарифів. Або якщо виникне проблема через помилку співробітників компаній-постачальників комунальних послуг.
Європейська комісія оцінює, чи може вона ухвалити законодавство, яке забороняє фірмам ЄС підписувати нові контракти на російське викопне паливо, а також працює над правовими варіантами, які дозволять компаніям ЄС розривати контракти на постачання газу ...
Українські фермери продовжують накручувати ціни на буряки. Вартість овочу вже значно зросла порівняно з минулим тижнем, а порівняно з минулим роком, то ціни вищі вже у 2,5 раза. При цьому торгові мережі вже повідомляють про дефіцит цього коренеплоду. П...