В Україні, щоб заробити на покупку власного житла, доведеться працювати і нічого не витрачати близько 20 років. Названо країни, де громадяни можуть дуже швидко накопичити потрібну суму на будинок чи квартиру, передають Патріоти України.
Рейтинг країн, у яких ціни на нерухомість та співвідношення їх із середньою заробітною платою найбільш вигідні для звичайних пересічних громадян, склали експерти британської компанії Roofing Megastore. У ході дослідження було проаналізовано ринок нерухомості та рівень зарплат у 109 державах.
Лідером доступності нерухомості для населення стала Саудівська Аравія. Будинок площею 100 квадратних метрів можна купити за 90 000 доларів, причому середня зарплата в країні становить 20 000 доларів на рік, це близько 22,42% вартості житла. Виходить, що за 4,5 роки мешканці Саудівської Аравії можуть придбати будинок.
На другому місці в рейтингу країн із найдоступнішою нерухомістю опинилася ПАР. Громадяни цієї держави в середньому заробляють за рік близько 18% вартості будинку, тому за 5,5 років цілком можуть зібрати достатню суму на його купівлю.
Замикає трійку лідерів США. Середньостатистичний американець на рік може заробити близько 15% вартості житла. На накопичення потрібної суми піде трохи більше 6,5 років.Четверте місце та п'яте місце посіли Пуерто-Ріко та Об'єднані Арабські Емірати з річними доходами населення 14,5% та 13,6% від вартості житла відповідно.
Україна не потрапила навіть до топ-50 країн щодо доступності купівлі житла для населення. Середня річна зарплата у країні становить лише 5,42% від вартості будинку площею 100 квадратів. Якщо нікуди не витрачати прибутки, то зібрати на власне житло українці можуть за 19 років.
"Останнім часом читаю багато новин про неминучу девальвацію долара. І у всіх цих новинах мене дивує тотальна економічна безграмотність та нерозуміння багатьох людей які функції виконують валютні курси Девальвація – це не ознака проблем. Ревальвація – ц...
В Україні ціни на хліб найближчим часом зростатимуть помірно – максимум на 1,5-2% щомісяця. Різкого стрибка вартості або дефіциту продукту українцям не варто очікувати, ситуація залишається стабільною. Про це розповів член Економічного дискусійного клу...