Юристи радять зберігати квитанції про оплату комунальних послуг – за світло, газ, воду тощо – протягом щонайменш 5 років. Річ у тім, що ці документи можуть допомогти вирішити можливі спори з постачальниками. Про це йдеться у матеріалі "На пенсії", передають Патріоти України.
Там зазначається:
"Для вирішення конфліктів на вашу користь, краще зберігати квитанції про оплату комуналки, які стануть доказами в суді. У нормативних актах не зазначені конкретні терміни, протягом яких потрібно зберігати квитанції про оплату комунальних послуг. Проте досвідчені юристи радять зберігати їх протягом п'яти років", – йдеться у повідомленні.
Крім цього, зазначається, квитанції можуть стати в нагоді і в інших випадках. Наприклад, якщо:
Водночас, розповіли в Газопостачальній компанії "Нафтогаз України", у платіжці за газ може бути зазначена заборгованість – навіть якщо насправді її немає. Найчастіше це відбувається через помилку в унікальному особовому рахунку. Щоб уникнути цього:
"Буває, що оплата зроблена, а в платіжці з’являється борг. Часто причина – проста помилка в унікальному особовому рахунку. Таке трапляється навіть з найуважнішими, особливо, коли платиш поспіхом. Щоб уникнути цього, варто звірити всі дані перед сплатою", – порадили газовики.
Ірландський лоукостер Ryanair прогнозує зростання цін на авіаквитки влітку 2025 року, що пов’язано зі зростаючим попитом та можливими геополітичними ризиками. Водночас компанія розширює свій флот і впроваджує нові сервіси, щоб залучити ще більше пасажи...
Національний банк України не продовжив обмеження на перекази в розмірі 150 000 грн на місяць, введені у жовтні 2024 року. Про це повідомляє пресслужба НБУ, передають Патріоти України. Обмеження стосувалися всіх рахунків фізичних осіб в одному банку для...