Юристи радять зберігати квитанції про оплату комунальних послуг – за світло, газ, воду тощо – протягом щонайменш 5 років. Річ у тім, що ці документи можуть допомогти вирішити можливі спори з постачальниками. Про це йдеться у матеріалі "На пенсії", передають Патріоти України.
Там зазначається:
"Для вирішення конфліктів на вашу користь, краще зберігати квитанції про оплату комуналки, які стануть доказами в суді. У нормативних актах не зазначені конкретні терміни, протягом яких потрібно зберігати квитанції про оплату комунальних послуг. Проте досвідчені юристи радять зберігати їх протягом п'яти років", – йдеться у повідомленні.
Крім цього, зазначається, квитанції можуть стати в нагоді і в інших випадках. Наприклад, якщо:
Водночас, розповіли в Газопостачальній компанії "Нафтогаз України", у платіжці за газ може бути зазначена заборгованість – навіть якщо насправді її немає. Найчастіше це відбувається через помилку в унікальному особовому рахунку. Щоб уникнути цього:
"Буває, що оплата зроблена, а в платіжці з’являється борг. Часто причина – проста помилка в унікальному особовому рахунку. Таке трапляється навіть з найуважнішими, особливо, коли платиш поспіхом. Щоб уникнути цього, варто звірити всі дані перед сплатою", – порадили газовики.
Остаточні цифри держборгу України будуть розраховані вже після війни, що кредитори прекрасно розуміють. Про це NV Бізнес заявив виконавчий директор МВФ і екс-глава Банку Литви Вітас Васіляускас, передають Патріоти України. «Ситуація в Україні дійсно вр...
В Україні зафіксовано різке зменшення кількості фізичних осіб-підприємців (ФОПів), що може свідчити про серйозні проблеми в малому бізнесі та економіці загалом. За останні місяці тисячі підприємців припинили діяльність, і ця тенденція набирає обертів, ...