В Україні на 22% збільшилась кількість боржників за комуналку. Суди над такими боржниками відбуваються за спрощеною процедурою, далі вони потрапляють в реєстр боржників.
Реєстр боржників можна знайти на сайті Мінюсту. Тим, хто потрапив в реєстр, загрожує:
Зазначимо, кожен українець має права звернутись за реструктуризацією боргу. В такому випадку розмір заборгованості розділять так, щоб боржнику було комфортно її щомісячно сплачувати. На час воєнного стану заборонено відключати боржників від комуналки.
Проте навіть біженці мають обов'язок платити за своє житло в Україні. Йдеться про ті комунальні послуги, нарахування яких не залежить від об'ємів споживання. Наприклад, обслуговування будинку та прибудинкової території чи централізоване опалення у випадку, якщо немає лічильника.
Без сплати боргів комунальні підприємства не можуть забезпечити безперервну роботу. Наприклад, для водопостачання необхідно витрачати кошти на електроенергію, на хімікати для очищення води, для утримання системи водопостачання. Українці, які споживають за комуналку і не платять за неї, фактично змушують інших платити за себе. Крім того, це не дозволяє модернізувати комунальну систему, вчасно проводити ремонтні роботи.
В Україні минулого року розпочалася програма "Національний кешбек". В межах програми громадяни можуть одержати фінансову компенсацію у розмірі 10% від вартості придбаних товарів українського виробництва. Але бувають випадки, коли кешбек не нараховують....
Ворог вже має низку "серій" своїх ірансько-російський далекобійних ударних дронів "Шахед", а під час чергової терористичної ракетно-дронової атаки силами нашої протиповітряної оборони було збито дрон із новим маркуванням, фото уламка цього дрона Defen...