В Іспанії побудували найвищий хмарочос Європи

Найвищий хмарочос в Європі: в Іспанії побудували 47-поверхівку

В іспанському місті Бенідорм завершили будівництво хмарочоса Intempo. Це найвищий житловий будинок у всій Європі, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Guardian.

Висота будівлі становить 187 метрів. Його вежі-близнюки також можуть похвалитися найшвидшим ліфтом в Іспанії, який піднімається зі швидкістю 4,2 метра в секунду і може піднятися на верхній поверх за 52 секунди.

Вежі пов'язані нагорі ромбовидною структурою, де ціна пентхауса становить близько 2 млн євро. На інших 47 поверхах ціни починаються від 257 тисяч євро.

Житловий комплекс Intempo будували 17 років і за цей час хмарочос змінив кількох власників. Його нинішній власник, Фонд SVPGlobal, заплатив 60 млн євро за придбання боргів будівлі у Sareb.

Власники впевнені, що відкриття хмарочоса - ключовий крок на шляху до перетворення Бенідорма в Майамі на Середземному морі.

За словами промоутера компанії-керуючого будинку Uniq Residential, 100 з 256 квартир хмарочоса Intempo були попередньо продані на етапі будівництва, з яких близько 60% продали іспанцям, а решта - росіянам, громадянам скандинавських країн, німцям і бельгійцям.

Готові до "сюрпризів"? У Міненергетики введуть нові тарифи на світло, але не кажуть, які саме

понеділок, 26 липень 2021, 17:37

Керівництво Міністерства енергетики спільно з Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), та учасниками енергетичного ринку опрацьовує варіанти підвищення тарифів на електроенергію вже з 1 серпня н...

З архіву ПУ. Замість зарплатні у $4 000 доларів - "листи щастя" про скорочення? Мінфін другого уряду Зеленського нарахував в Україні десятки тисяч зайвих вчителів

понеділок, 26 липень 2021, 16:00

Оптимізація через скорочення зайвих педагогів, зекономить 5,6 млрд бюджетних гривень. В Україні варто звернути увагу на раціональне забезпечення закладів освіти педагогами, адже наразі в країні на 32 тисячі вчителів більше, ніж потрібно. Про це в інтер...