
З 15 липня 2017 року вартість проїзду в метро Києва повинна подорожчати до 5 грн, а в наземному транспорті - до 4 гривень. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.
За його словами, таке рішення пов'язане зі зростанням вартості тарифів на електроенергію, а також підвищенням мінімальної заробітної плати в Україні.
Поворозник зазначив, що 24 травня починається громадське обговорення цієї ініціативи, яка повинна вирішити проблему покриття витрат на електроенергію, а також забезпечити виплату зарплат людям, які обслуговують міський транспорт.
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...
Ціни на нафту 26 червня знизилися приблизно на 2%, продовживши тижневе падіння, яке сягнуло близько 8%. Про це свідчать дані біржових торгів, передають Патріоти України. Зниження котирувань пов’язують із послабленням побоювань щодо перебоїв у постачанн...