У Києві подорожчає проїзд у метро і маршрутках: Столичні посадовці назвали дату і тарифи

Проїзд в метро коштуватиме, як і раніше - один жетон. Але за жетон треба буде віддати вже 5 гривень.

Проїзд в метро подорожчає. Фото: Киев - Сегодня.

З 15 липня 2017 року вартість проїзду в метро Києва повинна подорожчати до 5 грн, а в наземному транспорті - до 4 гривень. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

За його словами, таке рішення пов'язане зі зростанням вартості тарифів на електроенергію, а також підвищенням мінімальної заробітної плати в Україні.

Поворозник зазначив, що 24 травня починається громадське обговорення цієї ініціативи, яка повинна вирішити проблему покриття витрат на електроенергію, а також забезпечити виплату зарплат людям, які обслуговують міський транспорт.

Буде удар! Чому ціни на продукти зростатимуть навіть влітку

вівторок, 23 червень 2026, 12:58

Влітку в Україні ціни на молочку та м'ясні продукти можуть зрости від 8% до 20%, а овочі будуть дешевими тільки в сезон. Про це сказав заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук під час розмови в Media Center Ukraine, передають Патріоти...

На українців чекають нові рахунки за світло: Як уряд змінює правила гри

вівторок, 23 червень 2026, 11:58

В Україні запроваджують довгострокові контракти на ринку електроенергії. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України. Новація поширюється виключно на комерційних учасників ринку. Очікується, що запровадження нового ...