
В Україні виставлено на продаж активи відразу дев'ятьох банків. Усе планують розпродати упродовж цього тижня. Стало відомо, що буде із вкладами громадян, які зберігали свої гроші у цих банках, передають Патріоти України.
Інформацію про масовий розпродаж банківських активів опублікував Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).
Отже, у повідомленні йдеться, що на продаж виставлено активи дев'ятьох банків на загальну суму 5,9 млрд гривень. Левову частку від цієї суми (5 716,0 млн грн) становлять права вимоги за кредитами. Тобто фактично ФГВФО продає колекторам кредити, які заборгували цим банкам позичальники. Ще 137,5 млн грн – це вартість нерухомого майна, яке належить цим банкам. Крім того, виставлена також на продаж дебіторська заборгованість перед банками на суму 34,2 млн грн.
ФГВФО також повідомляє, що виручені кошти підуть на погашення боргів перед кредиторами цих банків. Тобто, фактично на погашення того, що банки мали віддати їхнім вкладникам. На продаж виставлені активи таких банків:
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...