В Україні запропонували маркувати продукцію брендів, які досі не вийшли з російського ринку. У разі, якщо до законодавства внесуть відповідні зміни, маркування таких товарів стане обов'язковим не лише на прилавках магазинів, а й у рекламі, передають Патріоти України.
Така ініціатива міститься у законопроєкті № 11183, який уже зареєстрований у Верховній Раді. Автор документа, нардеп Володимир Крейденко ("Слуга народу") зазначає, що інформування про співпрацю з агресором дозволить українцям робити свідомий вибір.
"Українські споживачі повинні знати компанії, які опосередковано фінансують продовження збройної агресії держави-терориста, щоб робити усвідомлений вибір: чи користуватися послугами таких компаній або купувати їхню продукцію", – зазначив нардеп у Facebook.
Законопроєкт, серед іншого, пропонує запровадити кілька обов'язкових до виконання правил щодо позначення продукції, виробник якої здійснює господарську діяльність біля Росії. Зокрема:
Також передбачається, що Кабінет міністрів щомісяця інформуватиме споживачів про виробників або продавців, які здійснюють будь-яку господарську діяльність на території держави-агресора. Для цього Кабмін розміщуватиме "відповідну інформацію на урядових інформаційних ресурсах".
За словами Крейденка, така інформація дозволить громадянам уникати продукції виробників, які здійснюють господарську діяльність у Росії, а також триматися осторонь таких продавців. Як наслідок, це сприятиме припиненню опосередкованого фінансування збройної агресії проти України самими українськими громадянами, вважає нардеп.
Кожен долар, на який знижується ціна на нафту, коштує бюджету РФ приблизно 160 млрд рублів доходів на рік. У Росії суттєво знизили очікування щодо ціни на нафту у 2025 році. Про це повідомив Інтерфакс з посиланням на дані Мінекономрозвитку РФ в понеділ...
Головною подією після 21.04.2019, звісно, є початок повномасштабного вторгнення росії. Бачу, піднімається хвиля публікацій «путін усе одно напав би». Це хибна спроба: путін напав у 2014. Питання в тому, наскільки влада була готова до ескалації – і наск...