В Україні подорожчав долар: Аналітик розповів про розворот тенденції і спрогнозував новий курс

В Україні курс долара до кінця травня може подорожчати на 10-20 коп./$ і досягти позначки в 26,7-26,8 грн/$, а готівковий долар в банках може торгуватися близько 26,6/26,9 грн/$ . Однак говорити про розворот тенденції в сторону девальвації поки ще рано. Про це заявив старший аналітик "Альпарі" Вадим Іосуб, передають Патріоти України.

"На найближчий тиждень ми не очікуємо істотної зміни курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 26,7-26,8 грн, а готівковий долар в банках може торгуватися близько 26,6/26,9 грн", – прогнозує експерт.

Відзначимо, долар стійко знижувався кожен день аж до середи. У середу ситуація кардинально змінилася, і долар помітно подорожчав, відігравши відразу кілька попередніх днів зниження. У четвер зростання долара продовжилося, хоча і був більш помірним.

"Поки рано говорити про розворот тенденції. Досить імовірно, що на "вузькому" ринку до зростання валюти могли привести дії декількох великих покупців. Після вичерпання їх попиту гривня може повернутися до зміцнення", – прогнозує Іосуб.

Стало відомо, коли МВФ розгляне можливість кредиту Україні

середа, 3 червень 2020, 22:26

Україна та Міжнародний валютний фонд попередньо погодили нову програму Stand-bу розміром $5 млрд терміном на 18 місяців. Рада директорів Міжнародного валютного фонду включила до порядку денного на 9 червня питання про схвалення 18-місячної програми для...

"Гра в камікадзе": Гривня зміцнюється всупереч стрімкому падінню економіки. НБУ озвучив свій курс валют на 4 червня

середа, 3 червень 2020, 20:56

Суб'єкти економіки наразі намагаються зрозуміти, де наразі закінчується валютна спекуляція держави, щоб не втрапити в страшну халепу обвалу. Національний банк України на четвер, 4 червня, зміцнив курс гривні на 4 копійки по відношенню до долара. По від...