В Україні сьогодні, 9 вересня, розпочався прийом заявок на отримання виплат від Норвезької ради у справах біженців (NRC). Сума виплати стандартна для міжнародних організацій – 3600 грн на місяць на три місяці, тобто загалом 10 800 грн. Отримати таку допомогу можуть найуразливіші категорії населення, передають Патріоти України.
Про це повідомила Норвезька рада у справах біженців. "NRC в Україні офіційно розпочала процес відкритого подання заявок на фінансову допомогу. ... Подання заявок буде відкрито протягом 10 днів з 09:00 9 вересня 2024 року до 17:00 18 вересня 2024 року", – йдеться в повідомленні.
Щоб подати заявку, потрібно заповнити форму. На виплату можуть претендувати :
Отримувачі мають перебувати на території України. При цьому ті, хто раніше отримував грошову допомогу від NRC, все одно можуть надіслати заявку.
Вас може зацікавити:Життя трьох знаків зодіаку різко покращиться 10 вересня: гороскоп
Вас може зацікавити:Коваленко: апокаліпсис скасовується, хоч ворог і готує удар на День Незалежності України. Скільки Росія накопичила ракет
"На попередньому етапі подання заявок ми допомогли понад 76 000 особам, що склало 10% від усіх поданих заявок. Цього разу ми плануємо надати допомогу понад 55 000 осіб", – зазначили у благодійній організації.
Там уточнили, що заявку можна подати будь-якого дня прийому. "Усі заявки, подані за ці 10 днів, будуть оцінюватися однаково. Тому немає необхідності поспішати з поданням заявки в перший день, адже це може вплинути на стабільність нашої системи", – попередили у NRC.
Також в організації зазначили, що не можуть допомогти всім претендентам, тому перевірятимуть заявки. "Ми надамо пріоритет допомоги особам, які проживають у зоні бойових дій або внутрішньо переміщеним особам із цих зон", – йдеться у повідомленні.
Заявникам слід мати на увазі, що під виглядом благодійників з ними можуть зв'язуватися шахраї. "NRC ніколи не запитує ваші дані кредитної картки, PIN-код або CVV. Гуманітарна допомога - безкоштовна, і від вас ніколи не повинні вимагати оплати за неї", – зазначили в організації.
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...