В Україні чинний закон передбачає цілу низку причин для скасування пенсій або навіть повернення їх до бюджету. При цьому найчастіше пенсіонерам дають 10 днів для того, щоб поновити виплату, передають Патріоти України.
Так, відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (стаття 49) виплата пенсії за рішенням територіальних органів Пенсійного фонду або за рішенням суду припиняється за таких підстав:
"Для поновлення виплати пенсіонеру необхідно особисто звернутись до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України з документом, що посвідчує особу, та подати відповідну заяву. Строк поновлення пенсії – 10 днів після з’ясування обставин, що призвели до припинення, та за умови її відновлення", – пояснюють у ПФУ.
Крім того, пенсіонерів, які не повідомили ПФУ про працевлаштування або звільнення протягом 10 днів, можуть зобов'язати повернути частину виплати в бюджет. Про цілу низку змін у своєму житті необхідно повідомляти Пенсійний фонд. Серед таких змін, зокрема, виїзд за кордон на постійне місце проживання. Повідомити ПФУ потрібно про:
Надати Пенсійному фонду ці відомості можна двома способами:
Про дату працевлаштування, звільнення або припинення реєстрації підприємницької діяльності пенсіонери повідомляють органи ПФУ лише через подання заяви та документів, що засвідчують відповідні відомості (наказу або розпорядження про прийняття/звільнення з роботи, трудової книжки із записом про працевлаштування/звільнення, цивільно-правового договору тощо).
Банки Індії, яка посідає друге місце у світі серед імпортерів російської нафти, почали блокувати платежі для РФ. Проблеми з транзакціями почалися після 10 січня, коли попередня адміністрація США запровадила санкції проти нафтової галузі Росії, передают...
В Україні чинний закон передбачає цілу низку причин для скасування пенсій або навіть повернення їх до бюджету. При цьому найчастіше пенсіонерам дають 10 днів для того, щоб поновити виплату, передають Патріоти України. Так, відповідно до Закону України ...