
Влітку в Україні можуть запроваджувати відключення електроенергії тривалістю до 8 годин на добу. Про це заявив голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко, передають Патріоти України.
За його словами, причиною потенційних обмежень стане різке зростання споживання електроенергії через активне використання кондиціонерів і вентиляторів у спекотний період.
Експерт зазначає, що навіть збільшення імпорту електроенергії не зможе повністю перекрити можливий дефіцит у системі.
У разі пікового навантаження енергосистема може працювати з обмеженнями, що призведе до запровадження графіків відключень для споживачів.
В Україні змінили порядок обліку страхового стажу: тепер до нього можуть зараховувати періоди роботи навіть у випадках, коли роботодавець не сплатив єдиний соціальний внесок (ЄСВ). Водночас Пенсійний фонд України отримує додаткові повноваження для пошу...
Українці можуть отримати субсидію з розміром 0,00 грн, це означає, що за розрахунками їхній дохід дозволяє повністю самостійно оплачувати комунальні послуги без державної допомоги. Зазначається, що це не відмова, а результат формули розрахунку, коли об...