Вкрадено в народу України: "ПриватБанк" подав на Кіпрі позов проти Коломойського та Боголюбова на $5,5 млрд

Позов пов'язаний з сумнівними транзакціями, які були проведені в "ПриватБанку" в період з 2013 по 2016 роки.

"ПриватБанк" подав позов проти колишніх власників банку Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова на суму $5,5 млрд. Позов пов'язаний з сумнівними транзакціями, які були проведені банком в період з 2013 по 2016 роки. Про це повідомив член Наглядової ради держбанку Роман Сульжик в ефірі програми "Свобода слова" з Савіком Шустером, передають Патріоти України.

"ПриватБанк" подав новий позов до юрисдикції Кіпру проти колишніх власника банку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на суму 5,5 млрд доларів. Цей позов пов'язаний з сумнівними транзакціями, які були проведені в "ПриватБанку" в період з 2013 по 2016 роки. І на цей раз позов поданий ще й на одного з тодішніх членів правління і двох компаній на Кіпрі, які належать людям, пов'язаним з колишніми власниками "Привату", – заявив Сульжик.

"До останнього моменту юристи вирішували, казати чи ні. Приватбанк подав новий позов до юрисдикції Кіпру проти колишніх власників Приватбанку - панів Коломойського і Боголюбова на суму 5,5 млрд доларів. Це як раз порівняно з усім траншем МВФ. Цей позов пов'язаний з сумнівними тразакціями, які були проведені в Приватбанку в період 2013-2016 років. І цього разу вони не єдині. Тому що в судах про які ми говорили - в Лондоні, США ми судимося тільки з колишніми власниками, зараз них приєднається один з колишніх членів правління. Також дві компанії на Кіпрі - PrimeCap Limited і DuxtonLimited, які також належать також панам Коломойському, і вони пов'язані з власниками цих компаній. І, я хочу сказати, що вже зараз державний Приват веде чотири найбільших розгляди в судах Англії, Америки, Ізраїлю, зараз Кіпру", - додав банкір.

Відповідаючи на питання "чому на Кіпрі?", Сульжик заявив: "Ми вважаємо, що сумнівні операції відбувалися там. Це був висновок грошей з банку.

Хіти тижня. Тепер Запоріжжя є недосяжним зразком цивілізації для окупованого Донецька, - Казанський (відео)

субота, 30 травень 2020, 17:30

Запоріжжя під ярмом «українських карателів», як бачимо, розвивається, а Донецьк - більше ні... "Всего 6 лет назад многие дончане считали Запорожье чуть ли не селом. И вот теперь в Запорожье построили современный аэропорт, который выглядит получше многи...

Невеселі справи "Газпрому": Прокачка палива через українську ГТС скоротилася до рекордного мінімуму

субота, 30 травень 2020, 17:13

Оператор ГТС України повідомив, що обсяг протранспортованого газу ГТС, відповідно до нової транзитної угоди з "Газпромом", досягнув 20 мільярдів кубометрів, що на 46% менше ніж за аналогічний період минулого року? повідомляють Патріоти України з посила...