Вкрадено в народу України: "ПриватБанк" подав на Кіпрі позов проти Коломойського та Боголюбова на $5,5 млрд

Позов пов'язаний з сумнівними транзакціями, які були проведені в "ПриватБанку" в період з 2013 по 2016 роки.

"ПриватБанк" подав позов проти колишніх власників банку Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова на суму $5,5 млрд. Позов пов'язаний з сумнівними транзакціями, які були проведені банком в період з 2013 по 2016 роки. Про це повідомив член Наглядової ради держбанку Роман Сульжик в ефірі програми "Свобода слова" з Савіком Шустером, передають Патріоти України.

"ПриватБанк" подав новий позов до юрисдикції Кіпру проти колишніх власника банку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на суму 5,5 млрд доларів. Цей позов пов'язаний з сумнівними транзакціями, які були проведені в "ПриватБанку" в період з 2013 по 2016 роки. І на цей раз позов поданий ще й на одного з тодішніх членів правління і двох компаній на Кіпрі, які належать людям, пов'язаним з колишніми власниками "Привату", – заявив Сульжик.

"До останнього моменту юристи вирішували, казати чи ні. Приватбанк подав новий позов до юрисдикції Кіпру проти колишніх власників Приватбанку - панів Коломойського і Боголюбова на суму 5,5 млрд доларів. Це як раз порівняно з усім траншем МВФ. Цей позов пов'язаний з сумнівними тразакціями, які були проведені в Приватбанку в період 2013-2016 років. І цього разу вони не єдині. Тому що в судах про які ми говорили - в Лондоні, США ми судимося тільки з колишніми власниками, зараз них приєднається один з колишніх членів правління. Також дві компанії на Кіпрі - PrimeCap Limited і DuxtonLimited, які також належать також панам Коломойському, і вони пов'язані з власниками цих компаній. І, я хочу сказати, що вже зараз державний Приват веде чотири найбільших розгляди в судах Англії, Америки, Ізраїлю, зараз Кіпру", - додав банкір.

Відповідаючи на питання "чому на Кіпрі?", Сульжик заявив: "Ми вважаємо, що сумнівні операції відбувалися там. Це був висновок грошей з банку.

Водіям приготуватися: Мінекономіки підвищило граничні ціни на бензини і дизпаливо

четвер, 24 червень 2021, 11:15

Міністерство економіки України оприлюднило середню вартість бензинів в розмірі 25,84 грн/літр і дизпалива - 22,23 грн/літр для розрахунку граничної ціни реалізації пального на АЗС на період з 24 червня по 3 липня, передають Патріоти України. "На підст...

В Україні підвищать тарифи на електроенергію багатим і знизить бідним: Як будемо платити

четвер, 24 червень 2021, 8:28

Логіка рішення така - багаті сім'ї, у яких багато електроприладів, повинні платити за реальною вартістю, а бідні зможуть скористатися субсидією. В Україні вже з 1 липня переглянуть тарифи на електроенергію. За різними оцінками, для тих сімей, які викор...