"ПриватБанк" подав позов проти колишніх власників банку Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова на суму $5,5 млрд. Позов пов'язаний з сумнівними транзакціями, які були проведені банком в період з 2013 по 2016 роки. Про це повідомив член Наглядової ради держбанку Роман Сульжик в ефірі програми "Свобода слова" з Савіком Шустером, передають Патріоти України.
"ПриватБанк" подав новий позов до юрисдикції Кіпру проти колишніх власника банку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на суму 5,5 млрд доларів. Цей позов пов'язаний з сумнівними транзакціями, які були проведені в "ПриватБанку" в період з 2013 по 2016 роки. І на цей раз позов поданий ще й на одного з тодішніх членів правління і двох компаній на Кіпрі, які належать людям, пов'язаним з колишніми власниками "Привату", – заявив Сульжик.
"До останнього моменту юристи вирішували, казати чи ні. Приватбанк подав новий позов до юрисдикції Кіпру проти колишніх власників Приватбанку - панів Коломойського і Боголюбова на суму 5,5 млрд доларів. Це як раз порівняно з усім траншем МВФ. Цей позов пов'язаний з сумнівними тразакціями, які були проведені в Приватбанку в період 2013-2016 років. І цього разу вони не єдині. Тому що в судах про які ми говорили - в Лондоні, США ми судимося тільки з колишніми власниками, зараз них приєднається один з колишніх членів правління. Також дві компанії на Кіпрі - PrimeCap Limited і DuxtonLimited, які також належать також панам Коломойському, і вони пов'язані з власниками цих компаній. І, я хочу сказати, що вже зараз державний Приват веде чотири найбільших розгляди в судах Англії, Америки, Ізраїлю, зараз Кіпру", - додав банкір.
Відповідаючи на питання "чому на Кіпрі?", Сульжик заявив: "Ми вважаємо, що сумнівні операції відбувалися там. Це був висновок грошей з банку.
З 1 березня, коли в Україні провели індексацію пенсійних виплат, збільшилися пенсії у «чорнобильців», у тому числі й тих, хто має групи інвалідності, а також у ліквідаторів аварії на ЧАЕС, передають Патріоти України. Тим часом «Соцпортал» уточнює, що ц...
В Україні готують єдину методику верифікації пільг громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу. Це стосується кожного з 1,2 млн українців, які отримують пільги, передають Патріоти України з посиланням ...