Жителька Коломийського району Івано-Франківської області хотіла заробити в Інтернеті, натомість втратила майже 83 тис. грн. За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження. Про це повідомила поліція Івано-Франківської області, передають Патріоти України.
Жінка розповіла, що в одному із телеграм-каналів знайшла оголошення про можливість заробітку. Від автора оголошення вона дізналася про умови "роботи": треба було на відповідному сайті купувати за власні кошти товар. Витрачені гроші мали начебто повертатися з відсотками на спеціально створений шахраями електронний гаманець.
Жительку Прикарпаття влаштували такі умови і вона переказала на різні банківські рахунки маже 83 тис. грн. Коли жінка захотіла вивести гроші з заробітком, то зрозуміла, що її ошукали. Так званий роботодавець вимкнув телефон та видалив листування з потерпілою.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею про шахрайство. Тривають оперативно-розшукові заходи.
У поліції акцентували, що шахрайство із працевлаштуванням зазвичай розпочинається з пропозиції отримання великої зарплати. Не вимагаються ні освіта, ні досвід роботи. Натомість пропонується робота вдома. Все закінчується тим, що ошукані люди залишаються без цієї "роботи" і грошей.
Українці мають можливість купувати квитки на поїзди "Укрзалізниці" дешевше. Для цього потрібно правильно спланувати поїздку – фінальна ціна квитка залежить від сезону та дня тижня, а також від класу вагона та моменту купівлі, передають Патріоти України...
В Україні наразі найбільше зростають зарплати у переробній промисловості, зокрема в легкій, метало- та деревообробці – це галузі, які забезпечують потреби оборонного сектору. Найбільший дефіцит кадрів спостерігаєтьсясеред технічних спеціалістів і будів...