Влетіла на повну: Українка втратила 83 тис. грн, намагаючись заробити в інтернеті

Жителька Коломийського району Івано-Франківської області хотіла заробити в Інтернеті, натомість втратила майже 83 тис. грн. За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження. Про це повідомила поліція Івано-Франківської області, передають Патріоти України.

Жінка розповіла, що в одному із телеграм-каналів знайшла оголошення про можливість заробітку. Від автора оголошення вона дізналася про умови "роботи": треба було на відповідному сайті купувати за власні кошти товар. Витрачені гроші мали начебто повертатися з відсотками на спеціально створений шахраями електронний гаманець.

Жительку Прикарпаття влаштували такі умови і вона переказала на різні банківські рахунки маже 83 тис. грн. Коли жінка захотіла вивести гроші з заробітком, то зрозуміла, що її ошукали. Так званий роботодавець вимкнув телефон та видалив листування з потерпілою.

Також читайте

Втратив 67 тисяч гривень через "допомогу" від благодійників: шахраї виманили гроші у жителя Сумщини

Втратив 67 тисяч гривень через "допомогу" від благодійників: шахраї виманили гроші у жителя Сумщини

Слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею про шахрайство. Тривають оперативно-розшукові заходи.

У поліції акцентували, що шахрайство із працевлаштуванням зазвичай розпочинається з пропозиції отримання великої зарплати. Не вимагаються ні освіта, ні досвід роботи. Натомість пропонується робота вдома. Все закінчується тим, що ошукані люди залишаються без цієї "роботи" і грошей.

Пік пройдено? - Нацбанк почав знижувати курси долара і євро

вівторок, 23 червень 2026, 22:18

Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...

Графіки повернуться? В Україні фіксують дефіцит електроенергії через спеку

вівторок, 23 червень 2026, 22:14

В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...