Вони діють: Фінансові інституції Росії відчули санкції - Кудрін

За розрахунками колишнього міністра фінансів РФ, санкції сповільнюватимуть зростання економіки Росії на 0,5% у рік.

Олексій Кудрін. Фото:https://ua.krymr.com

Екс-міністр фінансів, голова Центру стратегічних розробок Олексій Кудрін заявив, що санкції впливають на економічну ситуацію в Росії. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Газета.ru.

"Ми відчуваємо вплив санкцій. Все це нервує ринок і наших західних партнерів", - сказав Кудрін. Він підкреслив, що в цих обставинах у Росії не створюються нові проекти.

Раніше Кудрін повідомив, що санкції сповільнюватимуть зростання економіки Росії на 0,5% у рік.

Як відомо, в 2014 році Євросоюз, США, та інші країни ввели санкції щодо РФ у зв'язку з окупацією Криму та агресією на сході України, які неодноразово розширювалися і продовжувалися. Були припинені переговори про безвізовий режим і про нову базову угоду щодо співпраці, введена заборона на в'їзд до країн ЄС для посадових осіб із РФ і заморожені їхні активи, введені обмежувальні заходи торгового, фінансового та військового характеру. Секторальні санкції діють щодо 20 російських фінансових, нафтовидобувних і оборонних структур.

Не все ще втрачено: Україна і Польща об'єднали зусилля для протидії "Північному потоку-2"

субота, 19 червень 2021, 19:24

Міністри закордонних справ України та Польщі Дмитро Кулеба і Збігнєв Рау обговорили ситуацію навколо російського газопроводу "Північний потік-2" та скоординували позиції щодо протидії його втіленню. Про це йшлося під час їхньої зустрічі на полях Анталі...

У Польщі підвищать мінімалку: Скільки можуть отримати українські заробітчани

субота, 19 червень 2021, 13:15

У Польщі на третину злетіла кількість вакансій для українських заробітчан. У Польщі мінімальну зарплату для тих, хто працює за цивільно-правовими договорами, збільшать на 1,5 тис. грн до 21,44 тис. грн. Такий перерахунок зокрема зачепить українських за...