Вирвали "шматок з рота": "Моторсіч" уклала контракт з Афганістаном, "Вертольоти Росії" дуже обурені

​Російський вертолітобудівний холдинг вчергове намагається "атакувати" українське підприємство – конкурента.

"Українські підприємства ризикують життям американських і афганських військових" - під таким гучним заголовком 7 грудня ц.р., прес-служба "Вертольоти Росії" спробувала вчергове очорнити вітчизняних авіабудівників. Прогнозуємо, прес-реліз відразу підхопили найбільш одіозні російські ЗМІ, зазначають Патріоти України.

Згідно з повідомленням російського холдингу, капітальний ремонт двох гелікоптерів Ми-17В-5 ВПС Афганістану на українських "Мотор Січ" та "Авіакон" є "нелегітимним" і "Вертольоти Росії" знімають з себе відповідальність за подальшу безпечну експлуатацію зазначених машин.

"Цей ремонт слід вважати нелегітимним, оскільки він буде виконаний без участі й контролю з боку розробника (АТ "НЦВ Міль і Камов") і виробника (АТ "КВЗ") даного типу гелікоптерів", - написали в прес-службі холдингу.

"Холдинг "Вертольоти Росії" повідомить всі зацікавлені російські та іноземні організації і відомства про внесення українських компаній в список авіаремонтних підприємств, які здійснюють нелегітимний ремонт вертолітної техніки російського виробництва", - продовжились погрози зі сторони росіян.

Проте навряд чи це сильно занепокоїть реальних власників цих гелікоптерів – США (а саме вони придбали всі Мі-17 Афганістану), скоріш все буде навпаки. Нагадаємо, у вересні 2019 року стратегічним радником від США Дональдом Вінтер Міноборони України були передані сертифікати Сполучених Штатів, які дозволять підприємствам українського оборонно-промислового комплексу ремонтувати гелікоптери типу "Мі" для іноземних замовників.

Ті, що найлегше втілити: The Wall Street Journal назвала проєкти, які буде реалізовано першими у межах угоди про надра

п’ятниця, 2 травень 2025, 21:28

У межах угоди про корисні копалини першими будуть реалізовані нафтогазові проєкти, оскільки їх найлегше реалізувати. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Перш ніж розпочнеться надходження грошей угоду повинна ра...

Після багатомільярдних збитків. Газпром за підсумками 2024 року отримав трильйонний прибуток

п’ятниця, 2 травень 2025, 9:22

Російський газовий монополіст Газпром у 2024 році отримав чистий прибуток за міжнародними стандартами в розмірі 1,2 трильйона рублів ($14,6 млрд) проти чистого збитку в 629,1 мільярда рублів у 2023 році, передають Патріоти України з посиланням на The M...