За два тижні не зробити: У ДТЕК пояснили, що потрібно для відновлення енергооб'єктів в Україні

В Україні пошкоджено 40% енергетичної інфраструктури і для її відновлення потрібен тривалий час. Про це заявив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі каналу "Еспресо", передають Патріоти України.

За його словами, два тижні на відновлення – "це дуже оптимістичний прогноз". "У нас 40% інфраструктури пошкоджено і їх не можна за два тижні відновити. Можливе часткове покращення, але ми точно не будемо жити так, як до початку обстрілів. По-іншому не може бути", - зазначив він.

Сахарук пояснив, чи можна захистити об'єкти енергетичної інфраструктури від російських ракет. "Щодо ракет - об'єкти цивільної інфраструктури не призначені, щоб витримувати ракетні удари. Вони розривають обладнання на шматки - це великі руйнації. А коли летять 4-8 ракет одночасно, їх збити всі ми не можемо", - сказав він.

Виконавчий директор ДТЕК назвав три пункти, необхідні для захисту цих об'єктів:

  • продовжувати нарощувати сили ППО;
  • забезпечувати цивільний захист нашого обладнання - від уламків чи вибухової хвилі;
  • створити ефективну систему управління щодо ліквідації наслідків обстрілів та підтримки енергетики.

"Це потрібно, щоб своєчасно створювати резерв, надавати необхідні кошти, розставляти пріоритети. Деякі підстанції можна швидко заживити і з великим ефектом, деякі - з меншим ефектом. Потрібна вертикаль влади, яка приймає рішення сьогодні, щоб отримати результат вже завтра. З третім є великі проблеми", - підсумував Сахарук.

Просто їм так простіше: Польські фермери знов блокують український кордон. І знов не через українську конкуренцію (відео)

субота, 23 листопад 2024, 18:41

Польські фермери розпочали нову акцію протесту на кордоні з Україною. Заблоковано пункт пропуску Медика-Шегині для вантажівок, повідомляють RFM24 і Державна прикордонна служба України (ДПСУ) у суботу, 23 листопада, передають Патріоти України. "Вантажів...

Свої гроші скінчились? Російський банк запропонував бізнесу їхати за кредитами до Білорусі

субота, 23 листопад 2024, 9:50

Великі відсоткові ставки в банках Росії змусили російських підприємців шукати гроші у сусідніх державах. "Сбербанк" запропонував російським компаніям брати кредити в Білорусі, де працює дочірній банк. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти Ук...