За газ можна платити менше: Українцям розповіли, як уникнути приписування облгазом зайвих кубометрів

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» пропонує споживачам спосіб боротьби з «приписками» у платіжках. Якщо сім'я вважає, що газорозподільна компанія (облгаз) внесла некоректні дані про спожиті сім'єю обсягb палива, якщо в квитанціях з'явилися якісь дивні дані, то боротися з цим потрібно, офіційним листом запросивши звірку показів. Роз'яснення опубліковане на сторінці компанії у Facebook, передають Патріоти України.

«Нафтогаз» пояснює, що сам він покази лічильників у споживачів не приймає, а отримує дані від операторів газорозподільної мережі. В «Нафтогазі» радять споживачам, побачивши помилки в квитанції, звертатися з офіційним листом до оператора газорозподілення.

«Ви можете написати офіційне письмове звернення, прикріпити фотопідтвердження і направити паперовим листом. В такому випадку Ваш оператор ГРМ буде зобов'язаний надати відповідь у письмовому вигляді і виконати перерахунок за необхідності», — радить компанія.

Якщо ж оператор газорозподілу тягне зі звіркою показів, обіцяє інвентаризацію «колись у майбутньому», а поки що вимагає платити згідно квитанції, то необхідне втручання Нацкомісії регулювання енергетики. До відомства варто направити письмове звернення. «Якщо Ваш оператор ГРМ відмовляє перераховувати дані, краще звернутися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, з письмовою скаргою», — кажуть в «Нафтогазі».

ЄС готується зняти частину санкцій з Росії, але обмежити ціни на нафту: У Politico дізналися про деталі 8-го пакету

середа, 28 вересень 2022, 17:55

Європейська комісія (ЄК) 28 вересня запропонує послам ЄС запровадити у новому восьмому санкційному пакеті обмеження цін на російську нафту, а також обговорить стелю цін на газ. При цьому ЄС має намір пом'якшити деякі санкції проти Росії, передають Патр...

"Північні потоки" померли назавжди? У Німеччині припускають, що труби вже не полагодять

середа, 28 вересень 2022, 16:58

Три труби російського газопроводу "Північний потік" і не введений в експлуатацію "Північний потік-2" можуть залишитися назавжди непридатними для використання після витоків газу в Балтійському морі. Західні країни називають це актом саботажу з боку РФ, ...