Всупереч намаганням Міненерго переконати українців у тому, що установка двозонного лічильника допоможе зменшити плату за комуналку, не всі погоджуються з такою пропозицію, адже купувати лічильники доведеться зараз, а економія на платіжках може бути відчутною лише згодом,, передають Патріоти України.
Водночас у лютому Кабінет Міністрів України ухвалив постанову за ініціативи Міністерства енергетики України, яка може зацікавити багатьох споживачів, пише «Главред».
Мова в ній йде про тарифи на світло в опалювальний сезон. Згідно з документом, базова ставка в оплаті за світло залишиться колишньою — 4,32 гривні за кіловат-годину. Але відтепер передбачено, що на перші 2000 кВт/год щомісяця буде діяти пільговий тариф у розмірі 2,64 грн/кВт⋅год — незалежно від загального обсягу споживання.
Раніше цей тариф застосовувався лише за умови, що місячне споживання не перевищувало 2000 кВт\год. У разі перевищення цього ліміту у попередній редакції нормативного акту весь обсяг електроенергії оплачується за вищою ставкою.
Втім, важливо зазначити, що постанова поширюється лише на житлові приміщення з електроопалювальними установками та негазифіковані будинки.
«Вказані зміни сприятимуть додатковому захисту побутових споживачів протягом осінньо-зимового періоду 2024/2025 року», — наголосив міністр енергетики України Герман Галущенко.
Рішення діятиме до 30 квітня 2025 року.
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...