"Здрасьте Вам, пожалуйста": На запровадженні абонплати на газ для населення наполягає і МВФ

За домовленостями сторін, абонплату буде введено до кінця липня поточного року.

Від абонплати за газ нікуди не дітися? Фото: соцмережі.

Українська сторона зобов’язалась перед Міжнародним валютним фондом запровадити абонплату за газ, передають Патріоти України з посиланням на Корреспондент.net.

Такі дії, за словами представників Фонду, мають зменшити частку витрат на субсидії для оплати комунальних послуг. За домовленостями сторін, абонплату буде введено до кінця липня поточного року. Також в тексті меморандуму України та Міжнародного валютного фонду вказано, що планується переглянути решту параметрів системи комунальних субсидій, а також будуть внесені зміни щодо соціальних норм в залежності від місяця опалювального сезону. Все це має дозволити зменшити витрати на субсидії на 47 мільярдів гривень у цьому році.

Нагадаємо, в квітні було введено додатковий тариф за розподіл газу, однак його дію призупинили через критику зі сторони влади. Український прем’єр-міністр Володимир Гройсман звернувся до представників Національної комісії, яка опікується держрегулюванням у сфері енергетики з проханням, аби абонплата за газ була скасована. За даними Гройсмана, якщо її не скасувати, тарифи для жителів багатоповерхових квартир можуть вирости в 3 рази.

Будьте готові до "сюрпризів"! З карток українців списують гроші - кошти можуть зняти практично за будь-який борг

понеділок, 17 травень 2021, 11:58

В Україні практично з будь-якого виконавчого провадження по боргах можуть заарештувати банківський рахунок і списати з нього гроші. Спочатку борги списували лише за несплату аліментів, але зараз список розширили практично на всі заборгованості, передаю...

Перемогти народ неможливо. Про уроки афганської війни для України

неділя, 16 травень 2021, 22:01

Трильйон доларів – саме стільки коштів витратили американці на афганську кампанію. Намагаючись упокорити Афганістан, спіткнулися й Сполучені Штати, й Радянський Союз. Своєю чергою, путінська Росія досі намагається розділяти афганців по різних сферах вплив