Зеленський з командою мають швидко зробити те, що ігнорували та нищили більше року: МВФ відповів, які реформи має здійснити Україна заради нового траншу

Банкова благає МВФ дати гроші, розповідаючи про успішні реформи. Кредитор каже, що у нього інформація протилежного характеру.

Для визначення дати перегляду програми України з Міжнародним валютним фондом щодо збільшення першого траншу до 2,1 мільярда доларів потрібно досягти прогресу по всіх блоках питань. Про це директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва написала на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter, передають Патріоти України.

Зазначається, що 17 листопада Президент Володимир Зеленський обговорив з директором-розпорядником МВФ Георгієвою збільшення першого траншу Україні до 2,1 млрд доларів за новою програмою stand-by Arrangement (SBA).

“Конструктивна розмова з Президентом України Володимиром Зеленським про реалізацію програми МВФ, незалежності центрального банку і зусиллях по боротьбі з корупцією. Перегляду програми має передувати повне взаєморозуміння в кроках”, – написала Георгієва.

У свою чергу глава держави зазначив, що Україна не зупинялась на виконанні взятих на себе зобов’язань в рамках програми stand-by. Зокрема, було затверджено реформу Державної митної та Державної податкової служб, а Міністерство фінансів і Національний банк працюють над зменшенням частки непрацюючих кредитів в банківській системі. Сторони обговорили важливість прийняття збалансованого бюджету на 2021 рік, а також ризики недавнього рішення Конституційного Суду про скасування частини положень антикорупційного законодавства.

Свої гроші скінчились? Російський банк запропонував бізнесу їхати за кредитами до Білорусі

субота, 23 листопад 2024, 9:50

Великі відсоткові ставки в банках Росії змусили російських підприємців шукати гроші у сусідніх державах. "Сбербанк" запропонував російським компаніям брати кредити в Білорусі, де працює дочірній банк. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти Ук...

В ЄС злякалися дешевого меду з України: Що відбувається з цінами

субота, 23 листопад 2024, 8:58

Представники Болгарії та Румунії вимагають захисту від імпорту дешевого меду з України. Від занизької закупівельної ціни на мед страждають і самі українські пасічники. За їхніми словами, відвантажувати продукт оптовикам восени-2024 доводиться від 55 гр...