Країна-агресор планує розробити і впровадити системи автоматизованого проектування чипів (САПР). Вони мають запрацювати через 6 років. Деякі з цих спеціальних програм потребуватимуть виробничих потужностей, яких у РФ немає, принаймні сьогодні. Крім того, САПР отримає функції штучного інтелекту (ШІ), але не відразу, інформують Патріоти України посиланням на видання "Коммерсант".
Також у матеріалі йдеться, що програмне забезпечення дасть змогу створювати чипи за 28-нанометровим техпроцесом. Варто зазначити, що 28 нм техпроцес у США і в усьому світі було впроваджено 2010 року. Тоді тайванське підприємство Fab 12 (належить TSMC, — ред.) налагодило серійне виробництво таких процесорів для провідних фірм. Зокрема, 28-нанометровими були чипи Intel Sandy Bridge, Intel Saltwell, AMD Bulldozer, AMD Piledriver, AMD Steamroller, Snapdragon від Qualcomm, Apple A7 для iPhone 5S.
Наразі в РФ для розробки напівпровідників застосовують програми Synopsys і Cadence. Однак розробники цього софта більше не надсилають потрібних оновлень через те, що Росія воює проти України. Щоб тримати виробництво електроніки на плаву, російські чиновники пропонують впровадити від самого початку ПЗ, яке підтримувало б наявні техпроцеси, наприклад, 90-нанометровий, який використовується на фабриці "Мікрон", а також 250- і 180-нанометрові.
Тариф на електроенергію, який був встановлений в Україні, діятиме протягом поточного опалювального сезону. Уряд не має планів щодо його збільшення. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко під час "Години запитань до уряду" 17 січня, переда...
Економіка України попри війну продовжує зростання. Показник ВВП на душу населення перевищив довоєнний рівень. Про це повідомив заступник міністра економіки України Андрій Телюпа, передають Патріоти України. . За його словами, зростання реального ВВП У...