"Зрада" від зрадника. Аксьонов оголосив, що прісна вода під Азовським морем, на котру так розраховували окупанти, непридатна для мереж Криму: "Очисні станції не впораються"

Знайдена під Азовським морем вода виявилася непридатною для подачі у водопровідні мережі окупованого Криму через високу мінералізацію. Про це заявив маріонетка Кремля, підконтрольний Росії "глава" окупованого півострова Сергій Аксьонов, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Крим.Реалії".

"Там вона якась є. Вона не глибоко, проблем дістати її немає. Справа в тому, що, швидше за все, мінералізація висока. А з високою мінералізацією що толку? Це очищати треба", - побідкався зрадник.

При цьому Аксьонов уточнив, що очисні станції не впораються з необхідними для окупованого півострова обсягами такої води, тому проєкт з видобутку води з дна Азовського моря, за його словами, "доведеться забути".

"Очистити на добу мільйон кубометрів або два - це нереально. У такій ситуації доведеться цей проєкт забути і ставити дві опріснювальні установки у Фрунзе і в Ялті - це єдиний вихід зі становища. Іншого взагалі немає", - сказав маріонетка Кремля.

За словами Аксьонова, Бештерек-Зуйський водозабір є останнім розвіданим місцем зі зрозумілою кількістю підходящої для мереж окупованого Криму води і є єдиним перспективним джерелом у Сімферопольському районі.

"Інших родовищ у зоні Сімферополя, які перспективно могли б бути розроблені і дати пристойний обсяг води в мережу, немає. Науці, принаймні сьогодні, про це невідомо", - додав Аксьонов.


Гривня рекордно укріпилась до євро

вівторок, 15 червень 2021, 19:20

Національний банк України (НБУ) на 16 червня 2021 року встановив офіційний курс євро на рівні 32,61 гривень за євро. Це на 9 копійок нижче в порівнянні з попереднім банківським днем, зазначають Патріоти України. Офіційний курс євро на 16 червня встанов...

За скільки можна продати свої 2 га землі: Названо ціни в різних регіонах України

вівторок, 15 червень 2021, 18:27

При купівлі або продажу земельної ділянки потрібно підходити виважено, детально проаналізувавши розташування, стан ділянки, наявні документи, а також всі можливі ризики. Розібратися в аспектах купівлі-продажу земельних ділянок допоміг засновник сервісу...