Багато власників кішок одягають нашийник на свого кота – це може бути корисним інструментом, якщо він загубилися, також він відіграв свою роль у середовищі дикої природи, передають Патріоти України.
Однак експертка з поведінки котів Аманда Кемпіон, яка має 30-річний досвід роботи у цій сфері, застерегла власників пухнатих улюбленців від такого кроку. У своєму відео на TikTok вона назвала три причини, чому не варто вдягати котам нашийник.
Нашийники застаріли і більше не потрібні
"Немає потреби надягати на кішку нашийник — натомість вам слід поставити їй мікрочип", — пояснила вона. Вона додала, що зазвичай у сучасному світі, якщо ваш кіт загубиться, той, хто його знайде, відвезе його до ветеринара або рятувального центру, який зможе ідентифікувати його власника, просто просканувавши чіп. "Давайте подивимося правді в очі, коти все одно можуть втратити нашийники, і тоді [без чіпу] неможливо буде ідентифікувати, кому вони належать".
Небезпека
Далі Аманда попередила про небезпеку для здоров’я котів, яку становлять нашийники. "Я знаю котів, які були задушені та зачеплені на гілках і деревах за нашийник, який був погано підігнаний або не мав захисного механізму", — розповіла вона.
Дзвоники
"Це неприємно для чутливого слуху кота", – пояснила вона. Але якщо ви все ж переживаєте за свого кота, який виходить вільно гуляти на вулицю, ви завжди можете надіти на неї "єлизаветинський нашийник із рюшами". Він безпечний і допоможе попередити потенційну жертву про наближення кота.
Проте за словами нутриціологині Катерини Крупкіної, яку нещодавно запросила на інтерв’ю Марічка Падалко для свого YouTube-каналу, важливо не те, коли саме ми їмо, а що обираємо на вечерю. Набряки вранці — це наслідок затримки рідини в організмі, яка на...
Малина – рослина досить чутлива до умов, у яких її вирощують. Від складу ґрунту та рівня зволоженості залежить, наскільки великими та смачними будуть ягоди, передають Патріоти України. А на склад ґрунту, звісно, впливають добрива, якими ви підживлюєте ...