А ви це знали? Чотири речі, які не можна класти поруч із телефоном

Нерідко багато хто з нас може не замислюючись залишити телефон на столі, закинути в кишеню, в сумку, кинути на ліжку, покласти на тумбочці або в інших місцях у будинку. Однак мало хто знає, що залишати пристрій поруч із певними речами не можна, оскільки це вкрай негативно впливає на гаджет, передають Патріоти України.

Є кілька основних речей, частина з яких, як не дивно, дуже часто знаходиться саме біля телефону, але це завдає йому лише шкоди. Важливо не допускати цього, щоб ваш гаджет прослужив якнайдовше.

Ключі

Якщо ви кидаєте ключі та телефон в одну кишеню або одну частину сумку або рюкзака, будьте готові, що на дисплеї і задній панелі можуть з’явитися подряпини. Особливо цього важливо уникати, якщо телефон без чохла та захисного скла або плівки.

Гроші

Мало хто знає, але зберігати гроші під чохлом телефону не зовсім хороша ідея. Насамперед це шкодить самому гаджету. Це пов’язано з тим, що через контакт із папером смартфон може сильно перегріватись.

Їжа

Крихти їжі можуть потрапляти в смартфон і засмічувати його, що може призвести до поломки гаджета. Тому варто стежити, щоб телефон завжди був далеко від місць, де може лежати їжа.

Пластикові картки

Їх також часто кладуть під чохол, щоби не втратити. Однак магнітні смуги на платіжних картках під час зберігання поруч із телефоном розмагнічуються. Тому краще зберігати їх у різних місцях.

Це така смакота! Два несподівані продукти, які урізноманітнять вінегрет

субота, 20 квітень 2024, 21:10

Два простих інгредієнтів допоможуть надати звичній страві нового смаку, який оцінять шанувальники вінегрету. Цей салат вважається одним із найкорисніших і поживних, тому готують його досить часто, у тому числі для святкового столу. Особливо смачний він...

От у чому секрет! Що додати до дерунів, щоб вони не вбирали багато олії при смаженні

субота, 20 квітень 2024, 17:09

Дерун - національна українська страва. У місті Коростень щорічно проводиться Міжнародний фестиваль деруна, та є пам’ятник цій чудовій страві. Та, певно, не знайдеться українця, який би не любив ласувати картопляними оладками, передають Патріоти Україн...