А ви це знали? Що буде, якщо заморозити сметану

Коли у продуктів харчування закінчується термін зберігання залишається один вихід - чи швиденько все з’їсти, чи так само оперативно заморозити, доки не зіпсувалися, передають Патріоти України.

Питання у тому, що можна заморожувати, а що ні. Що станеться зі сметаною, якщо залишити її на місяць-другий у морозилці?

Кулінарна хитрість

Часи зараз не ті, щоб викидати сметану під кінець терміну зберігання. Вона ще може виявитись корисною. Важливо лише зберегти її.

Тому не потрібно боятися відправляти в морозилку кисломолочні продукти. Не тільки масло, сир, кефір, молоко а навіть сметана піддається заморожуванню.

Насамперед потрібно врятувати домашню сметану, або придбану на фермерському господарстві. Вона відрізняється від тієї, що продають у магазинах.

Як заморозити сметану?

Краще заморозити, ніж чекати, коли її залишиться лише викинути. Але треба розуміти, що заморозка магазинної сметани, позначиться на смаку та консистенції продукту не найкращим чином.

Домашня сметана жирніша від магазинної і після розморожування збереже більшу частину всіх своїх якостей.

Перед тим як заморозити, сметану потрібно збити вінчиком (це допоможе при заморожуванні магазинного продукту, в якому крім жирів присутня і вода).

Краще заморожувати сметану в скляному або керамічному посуді. У цьому випадку продукт не постраждає навіть за дуже низької температури.

А от розморожувати сметану потрібно поступово у холодильнику протягом доби.

Зберігати після заморожування її можна до 3 місяців.

Джерело: ПростоВей

Варто включити в раціон! ТОП-7 найефективніших продуктів, які зменшують ризик серцево-судинних захворювань

п’ятниця, 23 серпень 2024, 0:00

За даними наукового дослідження, проведеного фахівцями з Університету Еморі в Атланті, понад 50% смертей, спричинених захворюваннями серця, можна запобігти щорічно. Крім уникнення шкідливих звичок, таких як паління, важливо контролювати чотири основні ...

Є секрет! Як смажити рибу, щоб не горіло борошно

четвер, 22 серпень 2024, 17:12

Часто під час смаження риби горить борошно, при цьому утворюється чорна скоринка, присмак гіркоти відчувається навіть на самій рибі, передають Патріоти України. Перед смаженням рибу треба підсолити, обваляти саме у кукурудзяному борошні. Потім рибу опу...