А ви це знали? Що робити, щоб деруни вбирали менше олії

Картопляні оладки - проста, дешева та смачна страва. Єдиний їхній недолік, через який ми не смажимо їх дуже часто, полягає в тому, що вони вбирають багато жиру. Це робить їх калорійними та важкоперетравлюваними. На щастя, є різні способи вирішення цієї проблеми, передають Патріоти України.

Що можна зробити, щоб картопляні оладки не вбирали жир

Один із найпростіших способів зменшити засвоєння жиру дерунами – додати в тісто трохи алкоголю.

Насправді на кілограм тертої картоплі достатньо налити половину чайної ложки спирту або чистої горілки. Цей метод підходить для смажених картопляних оладок та пончиків.

Вам не потрібно турбуватися про те, що алкоголь буде помітний у оладках або що оладки не можна давати дітям. При дії тепла спирт або горілка швидко випаровуються, залишаючи лише бажаний ефект.

Інші способи зменшити поглинання жиру

Щоб зменшити вбирання жиру в картопляних оладках, олія має бути нагріта до досить високої температури. Якщо вона занадто низька, оладки не будуть хрусткими і вберуть багато жиру.

Після смаження оладки добре викласти на шар паперових рушників і злити з них зайвий жир. Вони будуть смачнішими і менш калорійними.

Якщо ви хочете зменшити кількість жиру в оладках, додайте в тісто столову ложку олії, а потім смажте їх на сковороді з тефлоновим покриттям.

Однак слід мати на увазі, що оладки не будуть такими хрусткими, як завжди.

Варто знати! Чому не слід прати в пральній машині за температури 40 градусів

середа, 29 травень 2024, 18:57

Хоча може здатися, що прання за 40 градусів економне, а також не пошкоджує більшість тканин, насправді, запускати цей популярний серед українців режим в пральній машині не варто. Наші бабусі та мами часто повторювали одне старе правило: делікатну і зле...

А ви це знали? Що краще, випити фреш чи з’їсти фрукт

середа, 29 травень 2024, 18:44

Хоча соки можуть стати зручним джерелом вітамінів і рослинних хімічних речовин, їм все ж не вистачає харчових волокон та інших поживних речовин, які містяться в шкірці та м’якоті цілих фруктів. Коли приходить час обирати між склянкою фруктового соку та...