А ви це знали? Що робити, щоб деруни вбирали менше олії

Картопляні оладки - проста, дешева та смачна страва. Єдиний їхній недолік, через який ми не смажимо їх дуже часто, полягає в тому, що вони вбирають багато жиру. Це робить їх калорійними та важкоперетравлюваними. На щастя, є різні способи вирішення цієї проблеми, передають Патріоти України.

Що можна зробити, щоб картопляні оладки не вбирали жир

Один із найпростіших способів зменшити засвоєння жиру дерунами – додати в тісто трохи алкоголю.

Насправді на кілограм тертої картоплі достатньо налити половину чайної ложки спирту або чистої горілки. Цей метод підходить для смажених картопляних оладок та пончиків.

Вам не потрібно турбуватися про те, що алкоголь буде помітний у оладках або що оладки не можна давати дітям. При дії тепла спирт або горілка швидко випаровуються, залишаючи лише бажаний ефект.

Інші способи зменшити поглинання жиру

Щоб зменшити вбирання жиру в картопляних оладках, олія має бути нагріта до досить високої температури. Якщо вона занадто низька, оладки не будуть хрусткими і вберуть багато жиру.

Після смаження оладки добре викласти на шар паперових рушників і злити з них зайвий жир. Вони будуть смачнішими і менш калорійними.

Якщо ви хочете зменшити кількість жиру в оладках, додайте в тісто столову ложку олії, а потім смажте їх на сковороді з тефлоновим покриттям.

Однак слід мати на увазі, що оладки не будуть такими хрусткими, як завжди.

Секрет досвідчених господинь! Як смачно засолити сало, щоб тануло у роті

четвер, 16 травень 2024, 6:08

Один з найпопулярніших в Україні та культових продуктів усіх часів – сало. Сало – корисний, насичений вітамінами та мікроелементами продукт. Сало містить насичені жирні кислоти, у тому числі олеїнову, лінолеву та інші:. Все вищезгадане впливає на кисл...

Обережно, небезпека поруч: Як розпізнати психопатку. Серед жінок виявити діагноз набагато складніше, підкреслюють фахівці

четвер, 16 травень 2024, 5:40

Фахівці підкреслюють, що іноді складно впізнати психопатію в людині, особливо в жінок. Проте вважається, що знайдено ключову рису, яка сприятиме розпізнаванню потенційних носіїв діагнозу, повідомляє IFLScience. . Команда з Університету Нью-Мексико в А...