А ви це знали? У якій воді краще замочувати квасолю - холодній чи теплій

Перед приготуванням квасолю слід на деякий час потримати у воді, передають Патріоти України.

Така проста процедура значно скоротить процес варіння. Крім того, попередньо замочена квасоля поступово поглинає воду під час приготування. Рекомендується залишити у воді квасолю на ніч, але можна і на добу.

Як правильно замочувати квасолю?

Молоді господині періодично сперечаються про те, як правильно замочувати продукт: у холодній чи гарячій воді.

Однак виявляється, що обидва варіанти підходять.

Справа в тому, що замочування в холодній воді дозволяє зберегти в страві максимум вітамінів. А процедура, яка виконується у теплій воді, скорочує процес приготування.

У першому випадку необхідно ретельно промити квасолю. Після цього інгредієнт потрібно помістити у каструлю та залити водою. На одну склянку насіння необхідно взяти щонайменше три склянки рідини.

Бажано залишити квасолю замоченою на ніч або на 24 години, але при цьому кожні три години слід міняти воду.

Гарячий спосіб не потребує стільки часу.

Потрібно залити квасолю гарячою водою, а потім довести до кипіння. Почекайте, щоб квасоля прокип’ятилась хвилини дві чи три. Після цього каструлю потрібно зняти з вогню, накрити кришкою і почекати годину.

Чому гірчить вівсяна каша - названо основні причини

п’ятниця, 13 вересень 2024, 11:12

Вважається, що вівсяна каша є чудовим продуктом для довголіття та здорового ЖКТ. У зв’язку з цим її готують багато господинь, які хочуть подбати про здоров’я членів родини, передають Патріоти України. Якщо приготувати кашу правильно, то вона виходить д...

Як правильно варити куряче філе: Названо тонкощі, про які не всі знають

п’ятниця, 13 вересень 2024, 10:14

Відварене куряче філе часто стає окрасою ніжних супів та вишуканих салатів, передають Патріоти України. Однак багато хто відзначає, що інколи філе має занадто жорстку, практично “гумову” текстуру, через що насолодитися стравою буде дуже проблематично. ...