А ви це знали? У якій воді краще замочувати квасолю - холодній чи теплій

Перед приготуванням квасолю слід на деякий час потримати у воді, передають Патріоти України.

Така проста процедура значно скоротить процес варіння. Крім того, попередньо замочена квасоля поступово поглинає воду під час приготування. Рекомендується залишити у воді квасолю на ніч, але можна і на добу.

Як правильно замочувати квасолю?

Молоді господині періодично сперечаються про те, як правильно замочувати продукт: у холодній чи гарячій воді.

Однак виявляється, що обидва варіанти підходять.

Справа в тому, що замочування в холодній воді дозволяє зберегти в страві максимум вітамінів. А процедура, яка виконується у теплій воді, скорочує процес приготування.

У першому випадку необхідно ретельно промити квасолю. Після цього інгредієнт потрібно помістити у каструлю та залити водою. На одну склянку насіння необхідно взяти щонайменше три склянки рідини.

Бажано залишити квасолю замоченою на ніч або на 24 години, але при цьому кожні три години слід міняти воду.

Гарячий спосіб не потребує стільки часу.

Потрібно залити квасолю гарячою водою, а потім довести до кипіння. Почекайте, щоб квасоля прокип’ятилась хвилини дві чи три. Після цього каструлю потрібно зняти з вогню, накрити кришкою і почекати годину.

Помилка може дорого коштувати! Які страви не можна готувати в алюмінієвому посуді

п’ятниця, 22 листопад 2024, 16:38

Не всі каструлі підходять для приготування їжі. Обираючи ємність, важливо враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Це стосується зокрема алюмінієвого посуду, який все ще часто використовується на кухнях завдяки своїй довговічності та зручності. ...

Щоб не накликати біду! Які речі потрібно встигнути викинути з оселі до Нового 2025 року

п’ятниця, 22 листопад 2024, 16:30

Важливим етапом святкування Нового року завжди було позбавлення від усього непотрібного. Ще наші предки вірили, що так ви ніби "звільняєте" місце для добробту та щастя, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Новий рік для багатьох людей є не п...