Апетитна головоломка: Знайдіть малину в полуниці за 7 секунд

Завдання непросте для новачків у подібного роду квестах, адже полуниця й малина схожі за кольором.

Далеко не всі зможуть впоратися з апетитною головоломкою, на якій зображено купу полуниці, і десь серед цих ягід є малина.

Якщо ви знайдете малину за 7 секунд, тоді будьте певні - вам притаманні непересічна спостережливість та чудовий зір. Не забувайте, що малина й полуниця схожі за кольором, і це дуже ускладнює пошуки.

Якщо ви готові до труднощів - засічіть час й розпочинайте пошуки захованої ягоди.

Ваші очі можуть дуже швидко втомитися розглядати яскраві ягоди, тому не журіться, якщо вчасно не знайшли малину. Можливо, вам потрібно закрити очі, відпочити й відновити пошуки.

Після перепочинку намагайтеся пробігтися поглядом по всьому малюнку й не витрачати дорогоцінні секунди на розглядання кожної полунички. Можливо, таким чином малину вам вдасться знайти швидше.

Тепер покажемо, де на зображенні-головоломці була малина.

* * *

* * *

* * *

* * *

* * *

* * *

* * *

* * *

* * *

* * *

* * *

* * *

Перевірте себе! Психологічний тест у картинці розповість, яка робота вам принесе задоволення

неділя, 21 квітень 2024, 12:12

Цей тест розкаже, яка професія підходить вам найбільше. Спочатку оберіть картинку, яка перша впала у вічі, а потім читайте опис, передають Патріоти України. Якщо ви обрали цю картинку, отже, часто любите перебувати у центрі уваги. Імовірно, вам підійд...

От у чому секрет! Як приготувати капучіно з високою молочною пінкою використавши мікрохвильову піч

неділя, 21 квітень 2024, 11:15

Звучить неймовірно, але для приготування смачної кави зовсім не обов’язково мчати до магазину побутової техніки за кавоваркою останнього покоління, передають Патріоти України. Натомість використовуйте звичайну мікрохвильову піч, яка напевно є на вашій...