У літню спеку потрібно робити ставки на натуральні тканини. Відомо, що синтетичні вироби не дають дихати шкірі й не відводять вологу, тому піт разом з пилом і ороговілими частинками потрапляє в пори й викликає запалення на тілі, передають Патріоти України
Крім того, синтетика сильно електризується, прилипає до шкіри, може викликати алергію через барвники. Щоб не стикатися з цими проблемами, хоча б на три місяці перейдіть на бавовну, льон чи шовк.
OBOZREVATEL розповість, одяг з яких матеріалів здатний нашкодити здоров'ю, якщо ви носитимете його влітку. Ми не заперечуємо – він виглядає спокусливо та коштує дешевше, але хочемо нагадати, що економити на своєму здоров'ї не можна!
Уникайте цих матеріалів:
1. Поліестер. Як ми раніше зазначили, цей матеріал не пропускає повітря у спеку. Також він погано забарвлюється, тому при створенні одягу для нього використовують спеціальні речовини, що викликають запалення, подразнення шкіри, алергію.
2. Акрил. Одяг з цього штучного волокна популярний через свою дешевизну. Він зберігає тепло. Тому навіть за кілька годин ви можете помітити на тілі висип і почервоніння.
3. Нейлон. Його виготовляють з поліаміду – синтетичної пластмаси на основі полімерів. Ця тканина не витримує високих температур, не поглинає вологу, сильно електризується, викликає свербіж на шкірі.
4. Лайкра (спандекс чи еластан). Це тканина із синтетичного волокна, яка виробляється лабораторним шляхом з полімерного сплаву. Її характеристики точно такі ж, як і у поліестеру, акрилу або нейлону.
Також не надягайте влітку:
Критерії для ідеальної літньої тканини:
Багато людей віддає перевагу помідорам, вирощеним власноруч вдома, тому що вони набагато ароматніші і смачніші, ніж ті, які можна купити у супермаркеті. Але їх вирощування тільки на перший погляд здається простим. Експерти з садівництва розповіли про н...
Довгий час вважалося, що щоденний душ може шкодити шкірі – змивати природні захисні олії, порушувати мікробіом і провокувати сухість, тріщини чи навіть загострення екземи й псоріазу. Проте нещодавнє дослідження британських вчених кидає виклик цим уявле...