Весна - чудова пора, коли хочеться оточити себе квітами і насолоджуватися їхньою красою. Незважаючи на те, подарували вам букет чи ви придбали його самі, він однаково потребує ретельного догляду, передають Патріоти України.
Без дотримання особливих правил у нього не буде шансів довго протриматися і радувати своєю красою. Отже, давайте розберемося, як зробити, щоб квіти простояли довше. Варто запам’ятати шість важливих правил.
Придбаний букет квітів не може довго перебувати без води і погано витримує тривале транспортування. Якщо ви знаєте, що ваш шлях додому триватиме довше, ніж 30 хвилин – краще попросити флориста загорнути кінець кожної гілочки у вологий паперовий рушник. Або зробіть це самі – головне, щоб квіти комфортно себе почували і легше перенесли довгий шлях, аж поки вони потраплять у вазу.
Коли ви прибудете додому, не спішіть одразу бігти по вазу і ставити букет у воду. Для квітів є своєрідним стресом потрапляння у нове незнайоме середовище з іншою температурою повітря. Тому краще, щоб вони полежали в обгортці 5-10 хвилин. Лише після цього потрібно ставити їх у воду.
Коли дістанете квіти з обгортки, видаліть листочки з нижньої частини стебла. Якщо їх залишити, то вони просто погниють у воді. Далі потрібно обрізати близько 2 см стебла знизу під кутом 45 градусів, щоб квіти у подальшому краще вбирали воду.
Ще одна цікава особливість, про яку знають не всі – деякі види квітів можуть не любити "сусідства", тому різні види краще розміщувати у різних вазах. Так вони довше простоять.
Щоб квіти довше стояли у вазі, потрібно ставити їх у воду кімнатної температури або трішки холоднішу. Також можна додати спеціальні добавки:
Вазу з квітами варто поставити далі від сонячного проміння, обігрівачів та відкритого вогню. Також важливо стежити, щоб вони не стояли у місці, де є протяг – квіти такого дуже не люблять.
Також не варто ставити їх поруч з фруктами. Особливо букет "не подружиться" з бананами, адже цей фрукт виділяє речовини, через які квіти можуть швидше пов’янути.
Відчуття постійної втоми може мати безліч причин, і одна з них - ваш щоденний раціон. Часто ми списуємо нестачу енергії на стрес або недосип, але іноді справа в тому, що саме ми їмо, передають Патріоти України. Нові наукові дані вказують на несподівани...
Рак крові - один із найнебезпечніших видів онкологічних захворювань. Від його ранньої діагностики часто залежить не тільки успіх лікування, а й саме життя. Проте у більшості випадків перші ознаки лейкемії, лімфоми або мієломи залишаються непоміченими, ...