Чому 23 січня не можна скаржитися на здоров'я - прикмети і заборони, які можуть зіпсувати весь рік

23 січня церква вшановує пам'ять святого Григорія, єпископа Ніського. У народі його називають Григорій Літоуказник. У цей день спостерігали за погодою для того, щоб з'ясувати, яким очікується літо передають Патріоти України.

У цей день жінки готували страви з м'яса. Вірили, що це щасливий знак. Несподівано побачили стіг сіна, то можна чекати багатства. Треба жменю сіна з принести додому. Всередину поставити свічку, і 12 днів поспіль запалювати свічку.

У цей день жінки робили оберіг для дітей. Мама брала легку та світлу нитку, підшивала натільну білизну дитини. Таким чином можна захистити дитину від бід і негараздів. Думки в цей день повинні були бути світлими та оптимістичними. Вважалося, що замислюються про щось погане залучать в своє життя ще більше проблем.

Чого не можна робити в цей день

Не можна 23 січня скаржитися на здоров'я без явних на те причин. Можете накликати серйозні хвороби.

Не можна 23 січня виносити з дому сміття, щоб разом з непотрібним мотлохом випадково не викинути своє щастя.

Не можна 23 січня хвалитися, тим більше грошима та матеріальними благами.

Не можна витирати обідній стіл папером і користуватися паперовими серветками, щоб не викликати сварку. Можна замінити рушником.

Не можна 23 січня піднімати ложку, що впала під час їжі. Вірили, що якась неприємна людина прийде в гості. Краще залишити на підлозі до наступного ранку.

Прикмети на 23 січня

Якщо іній на деревах, то до мокрого і холодного літа.

Якщо ясна погода, то буде сухе та спекотне літо.

Якщо небо безхмарне та ясне, то весна настане рано.

Як "продовжити життя" розрядженому смартфону: ТОП-9 простих, але важливих кроків

вівторок, 6 червень 2023, 0:30

На продуктивність роботи смартфона впливає не лише правильна зарядка гаджета. Видання itechua.com дає кілька корисних порад, які дозволять довше користуватися телефоном після заряджання, передають Патріоти України. 1. Вимкнути GPSОдин з основних спожив...

Визначте, хто на зображенні є мамою дитини? Відповідь багато розповість про вашу особистість

вівторок, 6 червень 2023, 0:14

Отже, результати цього тесту діляться на дві категорії. Приступимо… Як показано на малюнку, дві жінки сидять в кімнаті навпроти одна навпроти одної. Поруч з ними на підлозі грає маленький хлопчик, передають Патріоти України. Питання: «Як ви вважаєте, х...