Нова робота змогла довести теорію, до якої довгий час вчені ставилися скептично: тепер це відкриє цілий ряд нових можливостей у медицині. Американські вчені з Національного інституту по боротьбі з алкоголізмом на зразках людського мозку і на мишах довели, що алкоголь пригнічує функції людського мозку, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Було мало відомо про неврологічні процеси, які контролюють це. Раніше вчені вважали, що у "п'яній поведінці" винні реакції в печінці: ймовірність того, що на поведінку впливають процеси в мозку, довгий час не знаходили підтвердження.
Поведінкові ефекти алкоголю (незграбність, загальмованість, нерозбірливість мови) викликаються метаболітами, які утворюються в процесі розщеплення організмом спиртних напоїв. Один з них, ацетат, виробляється ферментом під назвою ALDH2, який удосталь міститься в печінці, але нові тести показують, що він також знаходиться в мозку. Зокрема, в області мозку, яка контролює баланс і координацію.
Автори роботи також виявили, що вживання алкоголю активує нейромедіатор GABA, який заспокоює нерви і викликає сонливість. Ось чому після вживання алкоголю люди невиразно вимовляють слова, погано обробляють зовнішню інформацію, "гальмують" і стають незграбними. Результати нового дослідження можуть привести до поліпшення методів лікування алкоголізму та інших станів, які знижують баланс і координацію, включаючи інсульт, хворобу Паркінсона і розсіяний склероз.
Собаки — це наші вірні компаньйони та повноцінні члени сім’ї, а тому, господарям важливо уважно дбати про їхню безпеку. Це особливо це важливо, оскільки деяка повсякденна їжа може бути небезпечною для їх здоров'я, передають Патріоти України. В Daily Ex...
20 травня за новим стилем (2 червня за старим) вшановують пам'ять мучеників Фалалея, Олександра та Астерія. За юліанським календарем згадують явлення в небі Хреста Господнього в Єрусалимі. . 20 травня наші предки займалися посівом огірків. Для цієї сп...