Заряджання телефону – одна з рутинних задач, яку ми мало помічаємо і тонкощам якої надаємо часом занадто мало значення. Тим часом як деякі наші звички, пов’язані із заряджанням можуть бути вельми небезпечними, передають Патріоти України.
Одна з таких звичок – це заряджати телефон на ліжку. OBOZREVATEL розбирався, що з нею не так. Підключити телефон до зарядного пристрою і покласти його біля себе в ліжку або навіть під подушку може бути вельми зручно. Так не пропустиш будильник чи якесь важливе повідомлення. Та і просто погортати сторінки на екрані можна в будь-який момент. Але експерти категорично не радять чинити подібним чином.
Проблема криється у здатності батареї нагріватись під час заряджання. Якщо покласти її на поверхню, яка зберігає тепло, як наприклад ковдра, плед чи матрац, цей перегрів може відчутно посилитись. В такому разі виникає ризик займання. Ще більше він зростає, якщо накрити пристрій зверху подушкою. Тоді батарею буде нагрівати одразу з двох боків і нагріватиметься вона значно швидше.
Правило не заряджати на ліжку чи дивані стосується будь-яких електронних гаджетів з акумуляторними батареями – планшетів, фітнес-трекерів, смарт-годинників, тощо. Навіть найменший акумулятор може стати джерелом займання. Як тоді заряджати телефон безпечно. Експерти радять дотримуватись двох ключових правил:
Запалення може посилюватися через неправильне харчування, але збалансований раціон допомагає зменшити його наслідки. Один із ключових показників запалення – це рівень C-реактивного білка (CRP), який можна контролювати за допомогою певних харчових звичо...
Дослідження показує, що сіль, яка міститься в таких повсякденних продуктах, як хліб і ковбаси, може спричиняти ожиріння, передають Патріоти України. Дослідники вивчили дані опитування майже 5000 людей і зібрали зразки сечі 558 чоловіків і 702 жінок. Чо...