Обрізання допомагає не тільки поліпшити цвітіння рослини, але і додати естетичності вашому саду. Але слід пам’ятати, що робити це можна лише в певний час протягом року, залежно від того, які рослини ростуть у вашому саду. За словами експертів, є деякі рослини, які не можна обрізати в січні, пише OBOZ.UA, передають Патріоти України.
Так, у січні слід уникати обрізки весняноцвітих кущів, таких як форзиція, бузок і квітуча смородина. Наприклад, якщо ви обріжете їх у січні, чутлива зрізана частина рослини опиниться під впливом суворого клімату, що забезпечить несприятливі умови для росту.
Тоді це може призвести до смерті через його розрізання. Обрізка цих рослин взимку може видалити квіткові бруньки, які вже сформувалися, зменшити або припинити цвітіння майбутньої весни.
За словами експертів, найкраще почекати, поки вони не відцвітуть, зазвичай наприкінці весни або на початку літа, щоб обрізати їх.
Подібним чином садівники також рекомендували уникати обрізки вічнозелених рослин без необхідності, оскільки вони можуть бути чутливими до пошкодження холодом. Взимку ви можете обрізати сплячі дерева, як-от яблуні, груші або платан, якщо не дуже холодно, щоб надати їм форму або видалити пошкоджену деревину.
Накопичення вапняного нальоту є однією з найпоширеніших проблем у ванних кімнатах, особливо в районах з жорсткою водою. Ознакою проблеми є поганий тиск води або нерівномірний режим розпилення під час використання душу, передають Патріоти України. За сл...
Дізнайтеся, що потрібно мати з собою, які документи оформити та як підготуватися до поїздки без зайвих хвилювань . Подорожі — це не лише про емоції, а й про підготовку. Особливо, коли мова йде про перетин кордону. Навіть якщо ви вже не раз були за кор...