Це добриво краще залишитися для кабачків, томатів або огірків, а ось цибуля після такого підживлення точно не наростить великі головки, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Йдеться про підживлення з використанням трави. Багато хто полюбляє використовувати різні настоянки. Особливо часто готують їх з кропиви. Але таке добриво негативно впливає на підземну частину цибулі. Від нього цибулина перестає рости, а вся енергія йде на нарощування зелених пагонів.
Також не варто використовувати дріжджі, які дають такий самий результат.
Цибулю любить правильно підібрані добрива, хоча і не потребує надто частого підживлення. Для активного росту та розвитку цій культурі потрібен азот. Тому найкращими органічними та мінеральними добривами будуть:
Зверніть увагу, якщо ви хочете отримати саме велике зелене пір’я цибулі, а не міцну головку, тоді можна використовувати дріжджі (сухі або свіжі). Для цього змішайте 1 кг свіжих (10 г сухих) дріжджів з 2 столовими ложками цукру та відром теплої води.
Зірка шоу Dragon’s Den і бізнесвумен Сара Девіс поділилась своїм “революційним” методом, який не лише відлякує комарів і мошок, але й прикрашає ваш сад або балкон. І все це - без хімії та з мінімальними витратами, передають Патріоти України.
Мангó зазвичай асоціюється з тропічними смузі або десертами, однак цей фрукт заслуговує на набагато більше. Дослідження підтверджують: регулярне вживання манго позитивно впливає на роботу серця та судин, допомагає знизити артеріальний тиск і рівень хол...