Де зберігати гроші вдома по феншуй: ТОП-3 місця, які їх притягують багатство і удачу

Фінанси - це те, без чого неможливе життя в реальному сучасному світі. Ресурс, якого завжди хочеться більше - можна примножити і сьогодні ми розповімо як, передають Патріоти України.

Де в будинку зберігати гроші щоб вони росли і примножувалися - розташування

Стародавня практика Феншуй відповідає за простір і розташування предметів в ньому. Вся справа в тому, що абсолютно всі предмети наповнені енергією, яка повинна вільно циркулювати і не пропадати, якщо вона позитивна. У випадку з грошима все точно також.

Для того, щоб їх ставало більше - необхідно зберігати фінанси в зоні багатства. Згідно знань феншуй - в будинках це завжди південно-східна сторона.

Де зберігати гроші вдома по феншуй - найкраще місце

Як ми вже пояснили вище - гроші можуть примножуватися, якщо їм створити сприятливі умови. У цьому випадку експерти радять зберігати купюри і монети по-особливому. Найкраще використовувати сейфи в південно-східній частині квартири, також добре використовувати шкатулку з металу або дерев'яну шкатулку. На ній обов'язково повинен бути замок, нехай і для виду. Ставити таку шкатулку необхідно якомога вище.

Де не можна зберігати гроші в будинку - щоб не збідніти

Крім того, що гроші можуть примножуватися, їх кількість також може і применшуватися. Станеться це, якщо зберігати фінанси біля дверей. У будь - якому ящику, тумбочці або поличці, яка знаходиться біля виходу з дому - гроші зберігати не варто. Вони будуть зникати і залишати будинок.

Виберіть метелика, який вам подобається, - та дізнайтеся приховані риси своєї особистості

неділя, 1 жовтень 2023, 21:10

Виберіть метелика на картинці і дізнайтеся щось нове про себе, передають Патріоти України. Метелики — живі символи свободи та краси. Багато художників використовували їх у своїх творах як натхнення, і через їх символізм свободи та уособленням краси при...

30 грамiв горіхів творять дива: Чим корисний для організму цей дивовижний продукт

неділя, 1 жовтень 2023, 17:44

Горіхи - надзвичайно корисний для організму продукт, особливо волоські, як найпоширеніші в наших краях. Щоправда, багато їсти їх не слiд через велику калорійність - 30 грам цілком достатньо, радить кардіолог Наталія Циганкова, передають Патріоти Україн...