Якщо ви зосереджуєтесь на одній спеції для зниження артеріального тиску, виберіть імбир. Імбир здавна славився своїми кулінарними і травними перевагами, але він також може бути корисний для нашого серця, стверджують фахівці, передають Патріоти України.
В огляді та мета-аналізі 2019 року, опублікованому в журналі Phytotherapy Research, було розглянуто шість рандомізованих клінічних досліджень, які вивчали вплив добавок імбиру на артеріальний тиск. У цілому вони виявили, що імбир викликає значне зниження як систолічного, так і діастолічного артеріального тиску в середньому на 6 і 2 пункти відповідно.
Однак важливо зазначити, що це зниження спостерігалося лише у учасників із середнім віком 50 років і молодше. Доза, необхідна для зміни артеріального тиску, становила щонайменше 3 грами на день (це менше 2 чайних ложок меленого імбиру) і приймалася протягом 7-12 тижнів.
Зареєстрований дієтолог Меган Берд зазначає, що імбир може допомогти знизити артеріальний тиск, діючи подібно до ліків: "Він робить це, блокуючи кальцієві канали в нашому організмі і діючи як інгібітор АПФ - ферменту, який розслабляє наші вени і судини, викликаючи зниження кров'яного тиску". Згідно з дослідженням Nutrition Reviews, проведеним у 2021 році, є також деякі докази того, що добавки імбиру можуть допомогти знизити рівень холестерину, цукру в крові та зменшити запалення.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...