Як почистити пляшку для води - два інгредієнти створять диво

Багаторазові пляшки для води - справжній must have у швидкому ритмі сучасного життя. Останні роки вони набрали неймовірної популярності, і доступні в безлічі стилів, кольорів, розмірів і брендів. Вони є екологічно чистою, зручною, модною та навіть економною заміною одноразовим пластиковим пляшкам, передають Патріоти України.

Однак є один нюанс – придбавши цей корисний аксесуар, ми часто забуваємо про необхідність регулярної дезінфекції. Видання House Digest розповіло, чим швидко та ефективно почистити пляшку для води.

Спосіб 1

Потрібно насипати у пляшку кілька чайних ложок солі та додати ½ склянки білого оцту. Накрийте кришкою та енергійно струсіть. Після цього спорожніть пляшку та вимийте її водою з засобом для миття посуду, щоб видалити рештки суміші. Ще раз промийте чистою водою та дайте пляшці повністю висохнути.

Спосіб 2

Наповніть пляшку водою та оцтом у пропорції 1:1 – ємність має бути повністю залита рідиною. Декілька разів струсіть пляшку, а потім залиште її на ніч. Наступного дня злийте розчин і замініть сумішшю: ¼ склянки солі та теплої води (або гарячої води, якщо пляшка зроблена зі скла, алюмінію або нержавіючої сталі). Закрийте пляшку і знову енергійно струсіть.

Секрет методу

Сіль і оцет є ефективними очисниками завдяки своїм природним і нетоксичним властивостям, а також здатності видаляти різноманітні забруднення. Оцет, що в основному складається з оцтової кислоти, діє як потужний дезінфікуючий засіб і нейтралізатор запахів. Його кислотна природа допомагає розчиняти мінеральні відкладення та плями, які з часом можуть накопичуватися в пляшках з водою.

Крім того, антимікробні властивості оцту роблять його дуже ефективним у знищенні бактерій, забезпечуючи ретельну дезінфекцію пляшки. У поєднанні з сіллю, яка діє як м’який абразив, очисна здатність цього методу ще більше посилюється. Груба текстура солі очищає бруд і залишки, а оцет розчиняє рештки забруднень.

Крім того, оцет і сіль є безпечнішою альтернативою агресивним хімічним очищувачам. Багато звичайних засобів для чищення містять хімічні речовини, які можуть лишати шкідливі залишки або виділяти пари. В той же час оцет і сіль є екологічно чистими інгредієнтами і не становлять загрози для здоров’я людини. Нарешті, кухонні інгредієнти доступні за ціною та прості у використанні, що робить їх ідеальним рішенням для підтримання багаторазових пляшок з водою в чистому стані.

Народні прикмети на 3 квітня. Чому на Микиту-вододіла треба бути обережними з водою, і як саме вчиняли пращури

четвер, 3 квітень 2025, 7:05

Православна церква України 3 квітня за новим стилем вшановує пам'ять преподобного Микити, сповідника Мідікійського (відомий також в народі як Микита-вододіл. - ред.), мучениці Феодосії та ікони Богоматері "Нев'янучий цвіт". За старим стилем у цей день ...

Все просто! Як очистити мікрохвильовку за дві хвилин без хімії - лайфхак

четвер, 3 квітень 2025, 6:44

Мікрохвильові печі є розсадником бактерій, тому їх слід регулярно чистити. Користувачі і ентузіасти з клінінгу у мережі радять неймовірний спосіб очищення, який передбачає використання фруктів, передають Патріоти України. Йдеться про звичайні лимони. В...